Tło

Odwiedź nasz sklep w Warszawie. Dowiedz się więcej

Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Szprychy rowerowe

Szprychy stanowią nieodłączny komponent każdego jednośladu. Są to cienkie części łączące piastę z obręczą. Wśród materiałów wykorzystywanych do ich produkcji wymienić można stal, włókna węglowe, stopy aluminium lub tytanu. Wytwarza się je z większych partii drutu i przycina do odpowiedniej długości. Do wyrobu tych elementów w niektórych przypadkach konieczna jest obróbka plastyczna. Ze względu na rozmiar średnicy, szprychy możemy podzielić między innymi na cieniowane i aero, które dzięki spłaszczonemu odcinkowi zmniejszają opory powietrza.

OKAZJE

5,0

6 opinii

69,99 zł -14% Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
59 ,99 zł 59,99
Dostawa GRATIS

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

OKAZJE

69 ,99 zł 69,99
Dostawa GRATIS

OKAZJE

5,0

6 opinii

89,99 zł -6% Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
84 ,99 zł 84,99
Dostawa GRATIS

OKAZJE

5,0

1 opinia

94,99 zł -5% Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
89 ,99 zł 89,99
Dostawa GRATIS

OKAZJE

109 ,99 zł 109,99
Dostawa GRATIS
5,0

1 opinia

46 ,99 zł 46,99
Dostawa GRATIS

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Szprychy rowerowe są ważnym elementem koła. Łączą obręcz z częścią napędową. Wpływają na bezpieczne poruszanie się i niwelowanie dyskomfortu wynikającego z nierówności na drodze. Zarówno entuzjaści kolarstwa eksperymentujący z jazdą w różnych warunkach, jak i osoby ceniące sobie spokojne przemieszczanie się po mieście powinni zadbać o dobranie do swojego dwukołowca odpowiednich szprych. Sklep CentrumRowerowe.pl oferuje szeroką gamę produktów dopasowanych do indywidulanych potrzeb konsumenta. 

Niezawodna jakość we wszystkich warunkach!

Części dostępne w CentrumRowerowe.pl odznaczają się wysoką jakością i odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Dzięki zastosowaniu wytrzymałych surowców otrzymywane produkty nadają się do kół mocowanych między innymi w rowerach szosowych, trekkingowych i górskich. Zaufanym producentem, którego marka doczekała się uznania w wielu krajach, jest Sapim. W asortymencie tej firmy mamy wytwory gwarantujące zadowolenie klientów. Na naszej stronie dostępny jest filtr pozwalający na wybranie pasującej długości szprych. Natomiast osoby pozostające niezdecydowane lub potrzebujące informacji z kilku źródeł, mają możliwość wejścia na stronę producenta, gdzie dostępny jest kalkulator szprych. Dzięki niemu można dobrać pasujące części, kierując się zaawansowanymi parametrami, takimi jak długość piasty i wewnętrza średnica obręczy. Wybierz idealny dla siebie sprzęt i złóż koła, nie pomijając wysokiej klasy szprych rowerowych, tak aby twój jednoślad podołał wszystkim Twoim potrzebom wynikającym z jazdy.