Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Szprychy rowerowe

Szprychy stanowią nieodłączny komponent każdego jednośladu. Są to cienkie części łączące piastę z obręczą. Wśród materiałów wykorzystywanych do ich produkcji wymienić można stal, włókna węglowe, stopy aluminium lub tytanu. Wytwarza się je z większych partii drutu i przycina do odpowiedniej długości. Do wyrobu tych elementów w niektórych przypadkach konieczna jest obróbka plastyczna. Ze względu na rozmiar średnicy, szprychy możemy podzielić między innymi na cieniowane i aero, które dzięki spłaszczonemu odcinkowi zmniejszają opory powietrza.

OKAZJE

39 ,99 zł
-20% Najniższa cena: 49,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!

OKAZJE

5,0

1 opinia

49 ,99 zł
-17% Najniższa cena: 59,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

OKAZJE

5,0

11 opinii

79 ,99 zł
-11% Najniższa cena: 89,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
Szprychy SAPIM Laser + Klucz do szprych PARK TOOL SW-7.2
Zestaw
80 ,48 zł
Cena katalogowa: 122,40 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
Szprychy SAPIM Race + Klucz do szprych PARK TOOL SW-7.2
Zestaw
118 ,48 zł
Cena katalogowa: 140,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Szprychy rowerowe są ważnym elementem koła. Łączą obręcz z częścią napędową. Wpływają na bezpieczne poruszanie się i niwelowanie dyskomfortu wynikającego z nierówności na drodze. Zarówno entuzjaści kolarstwa eksperymentujący z jazdą w różnych warunkach, jak i osoby ceniące sobie spokojne przemieszczanie się po mieście powinni zadbać o dobranie do swojego dwukołowca odpowiednich szprych. Sklep CentrumRowerowe.pl oferuje szeroką gamę produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb konsumenta.

Niezawodna jakość we wszystkich warunkach!

Części dostępne w CentrumRowerowe.pl odznaczają się wysoką jakością i odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Dzięki zastosowaniu wytrzymałych surowców otrzymywane produkty nadają się do kół mocowanych między innymi w rowerach szosowych, trekkingowych i górskich. Zaufanym producentem, którego marka doczekała się uznania w wielu krajach, jest Sapim. W asortymencie tej firmy mamy wytwory gwarantujące zadowolenie klientów. Na naszej stronie dostępny jest filtr pozwalający na wybranie pasującej długości szprych. Natomiast osoby pozostające niezdecydowane lub potrzebujące informacji z kilku źródeł, mają możliwość wejścia na stronę producenta, gdzie dostępny jest kalkulator szprych. Dzięki niemu można dobrać pasujące części, kierując się zaawansowanymi parametrami, takimi jak długość piasty i wewnętrzna średnica obręczy. Wybierz idealny dla siebie sprzęt i złóż koła, nie pomijając wysokiej klasy szprych rowerowych, tak aby twój jednoślad podołał wszystkim Twoim potrzebom wynikającym z jazdy.