Formy płatności

 • Płatność gotówką

  Przy odbiorze (za pobraniem)

  Jeśli chcesz sprawdzić zamówiony towar i zapłacić za niego dopiero przy odbiorze, opcja płatności za pobraniem jest najlepsza. Podczas odbioru otwórz przesyłkę w obecności kuriera lub listonosza i sprawdź, czy zamówienie jest prawidłowe, a produkty dotarły w odpowiednim stanie.
 • Przelewy 24
  Przelewy 24

  Szybki przelew online

  Wykonanie szybkiego przelewu online jest możliwe dzięki systemowi Przelewy24. Aby to zrobić, wystarczy wybrać jedną z proponowanych form płatności, które są dostępne w systemie. Dalej przekieruje on nas automatycznie do witryny, umożliwiającej wykonanie przelewu. Później wystarczy wypełnić formularz płatności, w czym pomagają podpowiedzi, co znacznie skraca czas transakcji. Platforma Przelewy24 współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi bankami.
 • Santander
  Raty Santander

  Wypełnienie formularza ratalnego Santander Consumer Bank

  Jeśli wybierzesz opcję „Raty Santander Consumer Bank”, będzie mógł kupić produkt w korzystnym systemie ratalnym. Po zaakceptowaniu tego sposobu płatności zostaniesz poproszony o wypełnienie e-wniosku, ustalając jednocześnie wysokość i liczbę rat w specjalnym symulatorze. Wniosek zostanie przesłany do banku, który w najszybszym, możliwym terminie dokona jego weryfikacji i podejmie decyzję o przyznaniu zdolności kredytowej. Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy. Gdy procedura przebiegnie pomyślnie, sklep zostanie poinformowany o możliwości wysłania towaru.
4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku