Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Dostawa - koszt i opcje

Dostawa rowerów

Oferujemy dwa rodzaje przesyłki kurierskiej oraz odbiór złożonego roweru w punkcie.
Rowery stacjonarne oraz rowerki biegowe nie podlegają usłudze wstępnego złożenia lub całkowitego złożenia i odbioru w wyznaczonym punkcie. Te produkty wysyłamy jedynie za pośrednictwem firmy kurierskiej wedle cennika dostępnego na stronie.

 • Rower złożony przez specjalistę

  Złożony rower

  Odbiór w serwisie w Twoim mieście

  Dostawa do serwisu:

  Gratis!

  Cena złożenia roweru zależy od wybranego
  punktu odbioru.
  Zamów darmowe dostarczenie roweru do najbliższego punktu odbioru. Rower zostanie złożony przez specjalistę, który przygotuje go do jazdy. Koszt montażu klient ustala z serwisem, w którym dokonuje płatności przy okazji odbioru roweru.
 • Rower do samodzielnego montażu

  Rozkręcony rower w kartonie
  Dostawa kurierem
  Koszty wysyłki:

  Gratis!

  Jesteś doświadczonym rowerzystą? Potrafisz sam złożyć rower i przygotować do sezonu? Jeśli składanie roweru sprawia Ci przyjemność wybierz dostawę roweru do własnego montażu. Zostanie on przesłany w fabrycznym stanie. Pamiętaj, aby zapoznać się z warunkami gwarancji
 • Rower wstępnie złożony i wyregulowany

  Złożony rower w kartonie
  Dostawa kurierem
  Koszty wysyłki:

  Gratis!

  Posiadasz podstawową wiedzę na temat roweru? Zamów model wstępnie złożony i wyregulowany! Wystarczy, że samodzielnie wyprostujesz kierownicę, przykręcisz pedały i mostek. Kilka prostych kroków wystarczy do przygotowania roweru do jazdy.
  Dowiedz się więcej >

Nadal nie wiesz, na którą opcję dostawy się zdecydować? Zobacz przygotowany przez nas poradnik, który rozwieje wszelkie wątpliwości. Dowiesz się z niego, jakie zalety ma każde z rozwiązań, dzięki czemu wybierzesz to, najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb. Przekonasz się także, że od wyjęcia roweru z kartonu do pierwszej jazdy nie musi minąć wiele czasu, a czynności, które trzeba przy tym wykonać, są naprawdę proste.

Prezentacja opony

Dostawa pozostałych produktów

W zależności od rodzaju produktu oferujemy trzy sposoby dostawy: kurierem InPost, Paczkomatami InPost 24/7 i kurierem DPD.

 • Logo InPost
  Kurier InPost
  Koszty wysyłki:

  Gratis!

  Czas dostawy:

  1-2 dni robocze

 • Logo InPost
  Paczkomaty InPost 24/7
  Koszty wysyłki:

  Gratis!

  Czas dostawy:

  1-2 dni robocze

 • Logo DPD duże
  Kurier DPD
  Koszty wysyłki:

  Gratis!

  Czas dostawy:

  1-2 dni robocze

 • Zapewniamy, iż wysyłane przez nas przesyłki są pakowane z najwyższą dbałością. Dokładamy wszelkich starań, aby produkty były odpowiednio zabezpieczone i dotarły do Klientów w nienaruszonym stanie. Uszkodzenia przesyłek w trakcie transportu są wynikiem nieodpowiedniego postępowania przewoźnika.