Dostawa

Dostawa rowerów

Nasz sklep oferuje dwa rodzaje przesyłki kurierskiej oraz możliwość odbioru gotowego do jazdy roweru w punkcie partnerskim. Opcja ta nie dotyczy rowerów stacjonarnych oraz biegowych – te są wyłącznie wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej zgodnie z cennikiem, dostępnym na stronie.

Pozostałe rowery mogą dotrzeć do Ciebie na trzy sposoby:

 • Rower do samodzielnego montażu
  Kurier DPD
  Koszty wysyłki:

  Gratis!

 • Rower złożony przez specjalistę
  Odbiór w serwisie w Twoim mieście
  Koszty wysyłki do serwisu:

  Gratis!

  Koszt złożenia roweru zależy od wybranego punktu odbioru

 • Rower wstępnie złożony i wyregulowany
  Kurier DPD
  Koszty wysyłki:

  89,99 zł

Dostawa pozostałych produktów

Oferujemy dwa sposoby dostawy tego rodzaju produktu: Paczkomatami InPost 24/7 i kurierem DPD.

 • DPD
  Koszty wysyłki:

  Przedpłatą

  Gratis! zamówienia od 499 zł

  13,99 zł zamówienia do 499 zł

  Przy odbiorze

  Gratis! zamówienia od 499 zł

  15,99 zł zamówienia do 499 zł

 • InPost 24/7
  Koszty wysyłki:

  Przy odbiorze

  Gratis! zamówienia od 499 zł

  9,99 zł zamówienia do 499 zł

Wszystkie wysyłane przez nas przesyłki pakowane są z najwyższą dbałością. Dokładamy wszelkich starań, aby produkty były odpowiednio zabezpieczone i dotarły do Klientów w nienaruszonym stanie. Uszkodzenia przesyłek w trakcie transportu są wynikiem nieodpowiedniego postępowania przewoźnika.

Ile wynosi czas realizacji zamówienia w CentrumRowerowe.pl?

Informacja o dostępności jest wyświetlana przy każdym produkcie. I tak:

W magazynie wysyłka w 24h

oznacza, że towar jest w naszym magazynie w liczbie większej lub równej 1 i powinien być wysłany najpóźniej następnego dnia roboczego po potwierdzeniu (o ile w zamówieniu nie znajdują się produkty o innym statusie dostępności oraz liczba zamówiona nie jest większa od stanu magazynowego),

Dostępny wysyłka w 5-30 dni

oznacza, że jeśli zamówienie zostanie potwierdzone do godziny 08:00, to zamawiany towar powinien być wysłany w ciągu następnych 3 do 5 dni roboczych,

Dostępny wysyłka w 15-30 dni

oznacza, że jeśli zamówienie zostanie potwierdzone do godziny 08:00, to zamawiany towar powinien być wysłany w ciągu następnych 15-30 dni roboczych, Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych. W dniu wysyłki otrzymają Państwo od nas mailowe potwierdzenie realizacji zamówienia.

W przypadku wysyłki roweru, ze względu na konieczność jego dokładnego zabezpieczenia na czas transportu, powyższe czasy mogą ulec wydłużeniu, nie więcej jednak niż o dwa dni robocze.

Dokładamy wszelkich starań, aby na stronie wyświetlały się jedynie faktycznie dostępne produkty. Strona aktualizowana jest wielokrotnie w ciągu dnia również pod kątem dostępności u dostawców. W wyjątkowych przypadkach może jednak zdarzyć się, że wyświetlany towar nie jest już dostępny (lub dostępna jest ilość mniejsza od zamówionej). O takiej sytuacji informujemy Klienta najszybciej jak to możliwe.

Wszystkie terminy realizacji odnoszą się do dni roboczych i nie obejmują terminu dostarczenia przesyłki przez Pocztę Polską lub kuriera. We wszystkich przypadkach ewentualnego opóźnienia informujemy Klienta o przyczynie opóźnienia i przewidywanym terminie realizacji.

W każdym momencie możecie Państwo sprawdzić na jakim etapie jest realizacja Państwa zamówienia logując się na swoje konto. Z przyczyn od nas niezależnych realizacja zamówień w okresie przedświątecznym (od połowy listopada do końca grudnia) oraz przy ekstremalnej pogodzie (powodzie, śnieżyce itd.) zwykle ulega wydłużeniu. W związku z tym uprzejmie prosimy, żeby wszelkie zamówienia na prezenty składać z większym niż zwykle wyprzedzeniem.

4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku