opowiada: Michał Tołysz
twórca sklepu
CentrumRowerowe.pl

Centrumrowerowe.pl powstało w 2005 roku, w czasach, kiedy rynek części rowerowych w Polsce dopiero raczkował. Podaż nie nadążała za rosnącym popytem. Za cel obrałem sobie wówczas dostarczanie Klientom interesujących ich części w możliwie atrakcyjnych cenach.

Ta idea przyświeca mojej firmie po dziś dzień. Osobiście dokładam wszelkich starań, by nasz sklep internetowy był najlepszy w Polsce, w szczególności pod względem szybkości realizacji zamówień i atrakcyjnych cen, ale przede wszystkim pod względem szerokiej, kompleksowej oferty.

Nasza misja

Być najlepszym rowerowym sklepem internetowym w Polsce
Być w stanie szybko zaspokoić potrzeby każdego rowerzysty.

Centrumrowerowe.pl - szybko i pewnie.

Doradcy klienta

Doradcy klienta
  • Łukasz

    W sezonie jeździ szosą, zazwyczaj pedantycznie wyczyszczoną ;) Po pierwszych śniegach przesiada się na rower MTB. Na wakacje preferuję wyjazdy z sakwami. Chętnie dzieli się swoją wiedzą o sakwiarstwie zarówno służbowo jak i prywatnie.

  • Marcin

    Miłośnik jazdy w terenie, bo do tego stworzono rower MTB. Latem XC, a zimą CX. Dla przyjemności nawet szybką szosową setkę też przejedzie ;) Odpowie na niemal każde pytenie dotyczące rowerów górskich.

  • Samuel

    Fanatyk rowerów w jak najprostszej formie. Uważa, że jedyny wybór to ostre koło i stal. Chętnie pomoże w każdym temacie dotyczącym szosy i fixie.

4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku