Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Opony do trenażerów rowerowych

Zakup opony do trenażerów powinien rozważyć każdy, kto trenuje na trenażerze bez napędu bezpośredniego. Są one wykonane z wytrzymałej mieszanki gumowej, nie rozwarstwiają się i nie hałasują jak standardowe ogumienie. Dobrze wykonana opona do trenażera poprawi komfort jazdy, a także będzie nam służyć przez długi czas. Najlepiej wybierać spośród modeli od znanych producentów: Tacxa, Zaffiro lub Elite.

brak wyników
Od
Do
4,5

25 opinii

134 ,99 zł
Cena katalogowa: 149 zł
Dostawa GRATIS

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Praktyka pokazuje, że specjalna opona do trenażera to nie chwyt marketingowy, a obowiązkowe wyposażenie dla każdego, kto chce regularnie jeździć na urządzeniu wyposażonym w rolkę oporową. Ma o wiele więcej zalet niż tradycyjnie ogumienie, o czym przekonał się niejeden jej posiadacz.

Opony rowerowe do trenażera – dlaczego warto po nią sięgnąć?

Odpowiednia mieszanka gumowa opony zapewnia mniejsze tarcie, dzięki czemu trenażer działa ciszej i wolniej się zużywa. Dodatkową zaletą jest fakt, że tego typu ogumienie niweluje drgania, przez co czyni trening przyjemniejszym. W modelu Tacx Trainer Tyre zastosowano nawet specjalne rowki ograniczającej przegrzewanie się trenażera.


Z kolei komfort akustyczny, który osiąga się dzięki zastosowaniu odpowiedniej mieszanki gumowej, docenią nie tylko osoby trenujące, ale także ich sąsiedzi. Świetnie wypadają pod tym względem modele Elite Coperton Indoor oraz Vittoria Zaffiro Pro Home. Dzięki tego typu oponom trening w pomieszczeniach nabiera zupełnie nowego wymiaru.

Opony do trenażera od najlepszych

Wybierając nowe ogumienie do posiadanego trenażera, warto rozejrzeć się za wariantami od znanych producentów. Wśród nich są: Elite, Vittoria i Schwalbe, którzy cieszą się nienaganną opinią i wiedzą, jak tworzyć wysokiej jakości modele.