Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Opony do trenażerów rowerowych

Zakup opony do trenażerów powinien rozważyć każdy, kto trenuje na trenażerze bez napędu bezpośredniego. Są one wykonane z wytrzymałej mieszanki gumowej, nie rozwarstwiają się i nie hałasują jak standardowe ogumienie. Dobrze wykonana opona do trenażera poprawi komfort jazdy, a także będzie nam służyć przez długi czas. Najlepiej wybierać spośród modeli od znanych producentów: Tacxa, Zaffiro lub Elite.

Polecane marki
Pozostałe marki
brak wyników
Od
do
4,8

39 opinii

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę
4,9

34 opinie

139 ,99 zł 139,99
Dostawa GRATIS
4,9

11 opinii

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Produkty z dostawą od 72 godzin
4,7

24 opinie

119 ,99 zł 119,99
Dostawa GRATIS
4,9

38 opinii

149 ,99 zł 149,99
Dostawa GRATIS
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Praktyka pokazuje, że specjalna opona do trenażera to obowiązkowe wyposażenie dla każdego, kto chce regularnie jeździć na urządzeniu wyposażonym w rolkę oporową. Odpowiednia mieszanka gumowa zapewnia mniejsze tarcie, dzięki czemu trenażer działa ciszej i wolniej się zużywa. Dodatkową zaletą jest fakt, że tego typu ogumienie niweluje drgania, przez co czyni trening przyjemniejszym. W oponie Tacx Trainer Tyre zastosowano nawet specjalne rowki ograniczającej przegrzewanie się trenażera.

Z kolei komfort akustyczny, który osiąga się dzięki zastosowaniu odpowiedniej mieszanki gumowej, docenią nie tylko osoby trenujące, ale także ich sąsiedzi. Świetnie wypadają pod tym względem modele Elite Coperton Indoor oraz Vittoria Zaffiro Pro Home. Dzięki tego typu oponom trening w pomieszczeniach nabiera zupełnie nowego wymiaru.