Tło

Odwiedź nasz salon we Wrocławiu. Dowiedz się więcej

Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Osłony przeciwpotowe

Osłona na ramę rowerową to niezbędne akcesorium każdego, kto dba o swój sprzęt. Podczas przejażdżek w terenie lub domowych treningów na trenażerze naturalną rzeczą jest męczenie się i towarzyszące temu pocenie. Aby krople wilgoci nie skapywały na ramę, warto założyć na nią wspomniane zabezpieczenie asekuracyjne. Pomoże ono uchronić rurki przed korozją, prowadzącą do niszczenia sprzętu.

Polecane marki
Od
Do
4,7

21 opinii

119 ,99 zł
Cena katalogowa: 129 zł
Dostawa GRATIS

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Intensywny trening na rowerze lub trenażerze to coś, co pasjonuje niejednego miłośnika aktywności na dwóch kółkach. Naturalnym zjawiskiem towarzyszącym wysiłkowi jest pocenie. O ile wpływa ono pozytywnie na regulowanie temperatury ciała, o tyle, krople spadające na jednoślad, mogą powodować jego uszkodzenia. Negatywnemu zjawisku możemy zapobiec, a osłona na ramę jest wyjściem z sytuacji.

Osłona na ramę rowerową – co to za akcesorium?

W ofertach wielu znamienitych marek takich jak Tacx czy Elite znajdziemy osłony przeciwpotowe na rower. Wykonane są one z materiałów absorbujących wilgoć, dzięki czemu ta nie przedostaje się do ramy. Przemyślana konstrukcja tych produktów zdecydowanie zasługuje na uwagę. Dolna część osłony jest smukła, przez co akcesorium nie przeszkadza podczas pedałowania, a górna odpowiednio szersza, by dokładnie zabierać kropelki potu. Osłona na ramę nie przysparza kłopotów podczas montażu. Zaczepiamy ją o sztycę podsiodłową oraz kierownicę. W niektórych wariantach znajduje się przeźroczysta kieszonka, mieszcząca smartfona. W ten sposób rowerzysta ma go pod ręką i może z niego skorzystać w każdej chwili.