Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Opaski i nogawki kompresyjne

Nowoczesne opaski kompresyjne na łydki pomagają utrzymać wysoką sprawność podczas długotrwałej aktywności fizycznej. Odpowiednio dopasowana nogawka kompresyjna (uciskowa) poprawia siłę i wytrzymałość mięśni, co przekłada się na lepsze wyniki sportowca. To świetne rozwiązanie intensywnie trenujących kolarzy, biegaczy i triathlonistów. Odzież kompresyjna zapewnia komfort, chroni przed urazami podczas ćwiczeń oraz przyspiesza regenerację organizmu.

Polecane marki
Od
Do

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

OKAZJE

5,0

3 opinie

139 ,99 zł
Cena katalogowa: 225 zł
Dostawa GRATIS

OKAZJE

5,0

3 opinie

139 ,99 zł
-22% Najniższa cena: 179,99 zł
Dostawa GRATIS
107 ,99 zł
-19% Najniższa cena: 133,99 zł
Dostawa GRATIS

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
5,0

1 opinia

187 ,99 zł
-10% Najniższa cena: 209,99 zł
Dostawa GRATIS
5,0

3 opinie

189 ,99 zł
Cena katalogowa: 235 zł
Dostawa GRATIS
5,0

3 opinie

189 ,99 zł
Cena katalogowa: 235 zł
Dostawa GRATIS
4,5

2 opinie

195 ,99 zł
-30% Najniższa cena: 279,99 zł
Dostawa GRATIS
4,5

2 opinie

195 ,99 zł
-30% Najniższa cena: 279,99 zł
Dostawa GRATIS
5,0

1 opinia

399 ,99 zł
Cena katalogowa: 439 zł
Dostawa GRATIS
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Zastanawiasz się, jakie zalety ma dla sportowca może mieć noszenie opasek kompresyjnych na łydki czy uda? Właściwy ucisk mięśni może przyspieszyć przepływ krwi, co wpływa na odpowiedni transport tlenu i substancji odżywczych nawet w czasie wyjątkowo dużego wysiłku. Proces ten spowalnia męczenie się włókien mięśniowych, poprawiając wydolność, oraz przyspiesza regenerację.

Nogawki kompresyjne utrzymują też mięśnie i stawy we właściwej pozycji, przez co redukuje ryzyko kontuzji i drobnych urazów. Wykonana z elastycznych materiałów odzież na rower jest bardzo wygodna, ponieważ nie krępuje ruchów.

Nowoczesne opaski kompresyjne na łydki dla rowerzystów

Bielizna kompresyjne jest świetną opcją dla miłośników kolarstwa rekreacyjnego, trekkingowego, ale i wyczynowych odmian tego sportu. Nogawki oraz opaski na łydki i uda np. marki Compressport sprawiają, że każdy trening jest dużo bardziej efektywny i komfortowy.

W czasie jazdy rowerem warto stosować też profesjonalne skarpetki sportowe. Bielizna uciskowa znajduje również zastosowanie po aktywności fizycznej. Noszenie jej po zakończeniu ćwiczeń przyspiesza proces regeneracji organizmu, dzięki czemu powrót do formy następuje dużo szybciej niż w przypadku klasycznego odpoczynku, a obrzęki, opuchlizny i zakwasy przestają być problemem.

Wygoda i elastyczność nogawek kompresyjnych

Projektanci odzieży kompresyjnej na rower tworzą nogawki oraz opaski na łydki i uda, które są w stanie sprostać wymaganiom każdego fana dwóch kółek. Elastyczna bielizna uciskowa ściśle przylega do ciała, gwarantując maksimum komfortu podczas ruchu, zapewniając przy tym odpowiednią cyrkulację powietrza. Zastosowanie nowoczesnych, oddychających materiałów zabiega przegrzaniu organizmu.