Torby i uchwyty na telefon do roweru

Uchwyt na telefon do roweru pozwala na przymocowanie smartfona do ramy kierownicy. Takie rozwiązanie zapewnia dobrą widoczność urządzenia i pozwala na wygodne korzystanie z jego funkcji podczas jazdy. Dzięki temu możliwe jest na przykład używanie telefonu jako nawigacji GPS i wygodne odbieranie wiadomości bez konieczności zatrzymywania się. Dodatkowo w ten sposób może on zastąpić licznik rowerowy i dokonywać pomiarów prędkości i przejechanych kilometrów. Uchwyty dostępne są w różnych rozmiarach, dlatego przed dokonaniem zakupu należy sprawdzić, do jakiego smartfona przeznaczony jest dany model.

4,6

25 opinii

89 ,90 zł
Dostawa GRATIS

Nowość

32 ,99 zł
Dostawa GRATIS
2,8

14 opinii

34 ,99 zł
Dostawa GRATIS

Nowość

59 ,99 zł
Dostawa GRATIS
4,4

5 opinii

69 ,99 zł
Dostawa GRATIS
4,8

21 opinii

69 ,99 zł
Dostawa GRATIS

bestseller

4,7

16 opinii

74 ,99 zł
Dostawa GRATIS
2,0

1 opinia

-22% 115 zł
89 ,99 zł
Dostawa GRATIS
4,5

2 opinie

89 ,99 zł
Dostawa GRATIS
4,6

25 opinii

99 ,99 zł
Dostawa GRATIS
4,5

2 opinie

159 ,99 zł
Dostawa GRATIS
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę
Produkty z dostawą od 72 godzin
5,0

2 opinie

-8% 215,90 zł
198 ,99 zł
Dostawa GRATIS

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej

Torba na telefon to praktyczne wyposażenie roweru, które nie tylko zabezpiecza smartfon, ale pozwala też korzystać z niego podczas jazdy. Dzięki niej naszą komórkę mamy zawsze w zasięgu wzroku. Możemy odczytać pojawiąjące się na telefonie komunikaty, korzystać z nawigacji GPS, a także używać smartfona jako licznika rowerowego. I to wszystko bez wyjmowania urządzenia z torby!

Niemal każda torba na telefon na rower instalowana jest w przedniej części ramy, tuż przy mostku kierownicy. Do części konstrukcyjnych roweru przyczepiamy ją za pomocą rzepów i ściągaczy. Takie rozwiązanie zapewnia sakwie stabilność, ułatwia jej montaż i demontaż, jest też bezpieczne dla ramy.

Torby na telefon wykonane są z odpornego na deszcz materiału. W ich górnej części znajduje się trwałe przezroczyste okno, które zapewnia dobrą widoczność ekranu i zabezpiecza komórkę przed wodą. Torba na telefon ma też zwykle dodatkową komorę w dolnej części, pozwalającą na przewóz drobiazgów, np. kluczy, portfela lub powerbanka. Najczęściej posiada też niewielki otwór na kabel od słuchawek. Przed zakupem warto upewnić się, że torba pasuje do naszego telefonu.

Podczas korzystania z komórki w czasie jazdy pamiętajmy o bezpieczeństwie. Chwila dekoncentracji może zakończyć się upadkiem.