Tło

1.04 otwieramy sklep w Warszawie. Dowiedz się więcej

Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Zestawy narzędzi rowerowych

Chcesz wyposażyć swój warsztat w podstawowe narzędzia, które pozwolą Ci naprawić samodzielnie rower? Drobne usterki nie powinny być problemem, jeśli masz odrobinę doświadczenia technicznego. W tej kategorii masz do dyspozycji gotowe zestawy narzędzi, dlatego nie musisz dobierać poszczególnych elementów sam.

Polecane marki
Pozostałe marki
brak wyników
Od
do
5,0

4 opinie

54,99 zł -9% Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
49 ,99 zł 49,99
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
137,99 zł -28% Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
99 ,99 zł 99,99
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej
169,99 zł -12% Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
149 ,99 zł 149,99
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
174 ,99 zł 174,99
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
299 ,99 zł 299,99
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
4,7

3 opinie

126 ,99 zł 126,99
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
3,0

1 opinia

149 ,99 zł 149,99
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej
Produkty z dostawą od 72 godzin

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę
5,0

2 opinie

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej

Drobne naprawy roweru nie są dla Ciebie niczym trudnym? Zaopatrz się w zestawy narzędzi, dzięki którym praca przebiegnie szybciej i przyjemniej. Nie musisz się też zastanawiać, jakich kluczy dokładnie potrzebujesz, bo producenci zadbali o dobór sprawdzonych i przydatnych produktów.

Dlaczego warto mieć zestaw narzędzi rowerowych?

Praktyczny zestaw narzędzi rowerowych powinien znaleźć się w wyposażeniu każdego kolarza, niezależnie od jego doświadczenia technicznego. Z biegiem czasu w jednośladzie może dojść do drobnych usterek, a podczas eksploatacji – poluzowania siodełka czy też pedałów. Wtedy szybko i sprawnie skorzystasz z kluczy rowerowych w zestawie. Wykonasz błyskawiczną naprawę przed wyjazdem w długą trasę i zadbasz o swoje bezpieczeństwo.

W tej kategorii znajdziesz różne zestawy kluczy i narzędzi rowerowych – mniejsze lub większe. Te pierwsze możesz mieć przy sobie podczas jazdy, aby przygotować się na ewentualne awarie na trasie. Zestaw narzędzi rowerowych może się przydać np. kiedy na drodze rozerwie się łańcuch. Gwarantuje dużą wygodę użytkowania. Producenci dbają o to, aby montaż czy też demontaż przeprowadzić nawet w trudno dostępnych miejscach w rowerze. Większe komplety posłużą Ci do konserwowania jednośladu w domowych warunkach.

Co znajdziesz w zestawach narzędzi rowerowych?

W rozbudowanym zestawie rowerowym znajdziesz najpopularniejsze klucze, śrubokręty płaskie, łyżki, łamacz pinów, specjalistyczne łatki, obcinacz do linek czy też skuwacz do łańcucha. Zamknięte są w poręcznych walizkach, skrzynkach lub etui. Zestawy narzędzi takie jak Bike Hand YC-758 mają ponad 30 przyrządów do dyspozycji. Popularne wśród kolarzy są też zestawy kluczy imbusowych, najczęściej składające się z rozmiarów od 2 do 9 mm.

Sprawdzeni producenci często proponują zestaw kluczy rowerowych, w których znajdują się podstawowe rozmiary ułatwiające dokręcenie mostka czy pedałów. Dzięki niewielkim rozmiarom możesz włożyć pudełko do sakwy. Zwróć uwagę, czy klucze rowerowe mają grzechotkę, która znacznie ułatwia obsługę śrub, a także sprawdź ich wymiary. Dzięki temu dopasujesz jak najbardziej praktyczne produkty.