Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Przymiary do łańcuchów

Przymiar do łańcucha to bardzo proste, a zarazem niezwykle przydatne narzędzie, które powinno znaleźć się w warsztacie każdego kolarza. Dzięki niemu można szybko i łatwo ocenić poziom zużycia łańcucha. Jeżeli rozciągnął się on za bardzo, najwyższy czas go wymienić. Sprawdź przymiary UNIOR, TOPEAK oraz innych renomowanych firm w ofercie naszego sklepu!

brak wyników
Od
Do
4,4

3 opinie

24 ,99 zł
Cena katalogowa: 39 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
4,8

223 opinie

24 ,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
4,8

14 opinii

4,5

14 opinii

44 ,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
5,0

15 opinii

64 ,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
4,8

14 opinii

129 ,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
4,8

11 opinii

149 ,99 zł
Cena katalogowa: 195 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Przymiar do łańcucha - dlaczego warto go mieć?

Przymiar do łańcucha rowerowego to niezastąpiony przyrząd w garażu każdego kolarza. Pozwala regularnie monitorować stan ogniw. Dzięki temu dowiesz się, kiedy należy wymienić łańcuch, aby cieszyć się komfortową i bezpieczną jazdą. Pamiętaj jednak, że o wyborze tego elementu nigdy nie powinien decydować przypadek, a specyfikacja techniczna.

Do chętnie wybieranych elementów należy model Bike Hand YC-503. Obejmuje on dwa przymiary - 0,75 i 1,0. Jeżeli ten pierwszy wchodzi całkowicie w łańcuch, warto już zastanowić się nad wymianą. Natomiast w drugim przypadku należy uczynić to jak najszybciej.

Przymiar do łańcucha - niezawodne rozwiązania

Przymiar to bardzo proste, a zarazem praktyczne narzędzie. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie wysokiej jakości przyrządy, które pochodzą od renomowanych producentów. Dzięki temu możesz mieć pewność bardzo wysokiej trwałości. Ponadto to ergonomiczne i bardzo proste w obsłudze elementy.

Popularnym i sprawdzonym rozwiązaniem jest przymiar łańcucha rowerowego Park Tool CC-2. Przedmiot mówi o zużyciu łańcucha 9- i 10-rzędowego, jeśli wartość wynosi 0,75. Natomiast w przypadku konstrukcji 11-rzędowej wymianę należy wykonać, gdy przyrząd wskaże wartość 0,5.

Wymieniliśmy tylko niektóre spośród wielu sprawdzonych przymiarów, jakie znajdziesz w naszej ofercie. Dlatego warto ją dokładnie przeanalizować.

Przymiar zużycia łańcucha – jak dokonać wyboru?

Przed dokonaniem zakupu zapoznaj się z asortymentem i porównaj dostępne modele. Dzięki temu ocenisz, który przymiar do łańcucha rowerowego najlepiej wpisze się w zakres Twoich preferencji. Zwróć uwagę na informacje techniczne oraz ergonomię. Każdy z naszych produktów zapewnia komfort użytkowania na bardzo wysokim poziomie.