Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Jeździki dla dzieci

Jeździk dla dzieci jest pojazdem, który wspomaga malucha w realizowaniu jego potrzeby ruchu. Przewidziany on jest dla najmłodszych, którzy nabyli już umiejętność swobodnego siedzenia i zaczynają stawiać swoje pierwsze kroki. Dostępne są również wersje dla dwu-, trzy- oraz czterolatków. Sprawdź naszą ofertę i wybierz coś odpowiedniego dla Twojego dziecka. Pierwsze lata życia, to okres intensywnego wzrostu, nie warto szukać rozwiązania uniwersalnego.

Polecane marki
Od
Do

PREZENTY

5,0

1 opinia

209 ,99 zł
-30% Najniższa cena: 299 zł
Dostawa GRATIS

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej

PREZENTY

5,0

1 opinia

209 ,99 zł
-25% Najniższa cena: 279 zł
Dostawa GRATIS

PREZENTY

5,0

1 opinia

269 ,99 zł
Cena katalogowa: 299 zł
Dostawa GRATIS

PREZENTY

5,0

1 opinia

319 ,99 zł
Cena katalogowa: 369 zł
Dostawa GRATIS

PREZENTY

319 ,99 zł
-11% Najniższa cena: 359,99 zł
Dostawa GRATIS

PREZENTY

5,0

1 opinia

329 ,99 zł
-11% Najniższa cena: 369,99 zł
Dostawa GRATIS
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Twoje dziecko nie może usiedzieć na miejscu, a Ty zastanawiasz się jak powinno spożytkować tę energię? W rozwiązaniu tego problemu pomoże jeździk dziecięcy. Jest to dobra zabawka zarówno dla niemowląt, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki, jak i starszych maluchów, odkrywających zalety poruszania się własnym pojazdem.

Jaki jeździk dziecięcy wybrać dla swojego malucha?

Początkowo niemowlak uczący się chodzić ma problem z utrzymaniem równowagi. Warto wesprzeć go w tym czasie wybierając jeździk czterokołowy. Zapewni on właściwą stabilność na początku rowerowej przygody.

Po opanowaniu umiejętności utrzymywania pionu możemy zamienić model na jeździk trzykołowy, który dodatkowo uczy używania nóg nie tylko do odpychania się od podłogi.

Szeroka oferta kolorystyczna pozwoli na wybranie odpowiedniego wariantu dla Twojego malca. Na Centrumrowerowe.pl znajdują się zarówno jeździki różowe, jak i niebieskie. Jeżeli ktoś szuka mniej tradycyjnych kolorów, może wybrać egzemplarz zielony, biały czy na przykład czarny. Można również zdecydować się na koła piankowe, przeznaczone do domu lub gumowe umożliwiające także jazdę w trakcie spacerów.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

W naszej ofercie mamy tylko wyroby od sprawdzonych dostawców takich jak PUKY. Rozwiązania takie jak specjalnie wyprofilowany chwyt, czy ogranicznik obrotu chronią najmłodszych użytkowników przed urazem. Produkty posiadają znak CE świadczący, że spełniają one wymagania europejskiej dyrektywy o bezpieczeństwie zabawek.

Modele jeździków dostosowane dla każdego malucha

Cechą pierwszych lat życia jest intensywny wzrost. Na tym etapie nie ma miejsca na rozwiązania uniwersalne. Szeroki wybór dostępnych w naszym sklepie jeździków dziecięcych pozwala jednak na dopasowanie modelu odpowiedniego do wieku pociechy. Przykładem może być PUKY Pukylino dla niemowląt od pierwszego roku życia. Cztery kółka na sztywnych osiach dają poczucie stabilności, tak ważne przy stawianiu pierwszych kroków.

Kolejną zabawką może być PUKY Wutsch, który jest rozwinięciem modelu dla niemowląt. Przednia oś umożliwia wychylenie jeździka, dzięki czemu przyszły rowerzysta rozwinie swój zmysł równowagi. Pokonywanie przeszkód tym pojazdem będzie bardziej intuicyjne i zbliżone do dorosłego jednośladu. Model dodatkowo posiada siodełko umożliwiające podparcie kolana, nadając mu nową funkcję - hulajnogi.

Starsze dziecko doceni z pewnością trzykołowy jeździk – taki jak rowerek PUKY Fitsch z uproszczonymi pedałami, który pozwoli maluchowi wzmacniać siłę nóg i pokaże nowy sposób napędzania jego pojazdu. Jest to kolejny krok do nauki jazdy na pełnoprawnym rowerze.

Niezależnie od ścieżki, jaką wybiorą rodzice dla swojego dziecka, najważniejsze jest podtrzymywanie w nim dobrych nawyków i kreowanie możliwości do pozostania aktywnym. Dzięki temu łatwiejsze będzie dla niego utrzymywanie zdrowego stylu życia w przyszłości.