Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Kosmetyki rowerowe

Profesjonalne marki stworzyły paletę preparatów przeznaczonych specjalnie dla sportowców, w tym rowerzystów. Kosmetyki tego typu są idealnie dopasowane do aktywnego trybu życia. Kremy przeciw otarciom, kremy ochronne, olejki rozgrzewające i energetyzujące to preparaty, które mogą przydać się każdego dnia! Używaj sprawdzonych, profesjonalnych kosmetyków przygotowanych specjalnie dla aktywnych!

POLECAMY

5,0

15 opinii

94 ,99 zł
Dostawa GRATIS
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

POLECAMY

4,9

177 opinii

58,99 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką -41%
34 ,99 zł
Dostawa GRATIS
5,0

18 opinii

4,9

15 opinii

79,99 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką -19%
64 ,99 zł
Dostawa GRATIS
5,0

1 opinia

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę
5,0

4 opinie

5,0

2 opinie

5,0

3 opinie

4,0

1 opinia

79,99 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką -6%
74 ,99 zł
Dostawa GRATIS
5,0

2 opinie

84 ,99 zł
Dostawa GRATIS
5,0

2 opinie

5,0

1 opinia

4,9

19 opinii

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej

Krem regeneracyjny, żel rozgrzewający, balsam przeciw otarciom czy energetyzujący olejek – oferta kosmetyków dla kolarzy jest bardzo bogata. Aby zachować sprawność i nie dopuścić do powstawania kontuzji, warto sięgnąć po tego typu preparaty. Jak je stosować?

Balsamy przeciw otarciom

Jeżeli chcesz chronić skórę przed podrażnieniami lub otarciami newralgicznych miejsc, jakie mogą pojawić się podczas uprawiania sportu, zabezpiecz swoje ciało balsamem. Preparaty tego typu są wodoodporne i szybko uśmierzają ból. Zapewniają dodatkowo ochronę antybakteryjną i antyseptyczną. Słowem – warto mieć je zawsze przy sobie!

Kremy regenerujące i rozgrzewające

Co użyć w przypadku zmęczonych i spiętych mięśni? Odrobina kremu regenerującego i odpowiedni masaż postawią na nogi i poprawią ukrwienie. Kiedy temperatura na zewnątrz nie rozpieszcza, nie musisz rezygnować z aktywności na świeżym powietrzu. Użyj preparatu rozgrzewającego i nie daj się zniechęcić zimnem czy deszczem.

Olejki energetyzujące

Sportowcy, w tym kolarze, którzy potrzebują maksymalnie pobudzić swoje krążenie i przygotować mięśnie na wysiłek, powinni skorzystać z energetyzujących olejków. Działają one długotrwale i pomagają w utrzymaniu optymalnej wydajności.