Tło

1.04 otwieramy sklep w Warszawie. Dowiedz się więcej

Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Trenażery rowerowe TACX

Z trenażerów Tacxa korzystają zarówno rekreacyjni rowerzyści, jak i zawodowi kolarze. Poza sezonem nie ma lepszego i wygodniejszego treningu niż jazda stacjonarna. Holenderska firma należy do koncernu Garmin, dlatego jej produkty wyróżniają się wysoką jakością wykonania, nowoczesnymi technologiami, a także niezawodnością. Wśród trenażerów Tacxa można znaleźć zarówno tradycyjne modele rolkowe – takie jak wyróżniający się kompaktowymi rozmiarami Tacx Galaxia T1100, – jak i nowocześniejsze, czyli interaktywne. Te drugie pozwalają na symulowanie trasy z aplikacji do wirtualnego ścigania lub treningu. Interaktywne trenażery Tacx wstępują w dwóch wariantach: tańszej mocowanej na tylnej koło (Tacx Flow 2 Smart) oraz droższej z napędem bezpośrednim (Tacx Flux S Smart).

Wyczyść filtry
  • Marka: TACX
Marka TACX
Polecane marki
Pozostałe marki
brak wyników
Od
do

POLECAMY

4,9

24 opinie

2 299  zł 2299,00
Raty 10 x 0% Dostawa GRATIS

POLECAMY

4,9

8 opinii

3 099  zł 3099,00
Raty 10 x 0% Dostawa GRATIS
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej
4,9

34 opinie

139 ,99 zł 139,99
Dostawa GRATIS
4,5

8 opinii

94 ,99 zł 94,99
Dostawa GRATIS
5,0

1 opinia

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Holenderska firma zajmuje się produkcją sprzętu do treningu stacjonarnego od ponad 50 lat, jednak najpopularniejszy współcześnie trenażer Tacx w niczym nie przypomina pierwszych modeli rolkowych. Obecnie większość intensywnie trenujących kolarzy decyduje się na interaktywne trenażery Direct Drive – z napędem bezpośrednim, ponieważ działają one zdecydowanie ciszej i dokładniej. Zapewniają także dużo realniejsze wrażenia z jazdy.

Zalety trenażerów Tacx Smart z napędem direct drive

Przykładem innowacyjnego trenażera Direct Drive w ofercie Tacxa jest TACX NEO 2T Smart. Zamiast hałasującego w kontakcie z rolką tylnego koła, w modelu z technologią Direct Drive jest zamontowana kaseta, do której wpina się rower. Dzięki temu jazda staje się zdecydowanie cichsza, a użytkownik ma znacznie większe możliwości. Maksymalny opór tego trenażera to 2200 watów, co pozwala na przeprowadzenie mocnego i zróżnicowanego treningu – z interwałami, sprintami i symulowaniem podjazdów.

Dodatkowo Tacx Neo 2T pozwala na śledzenie mocy, prędkości i kadencji z dokładnością do 1%, co w połączeniu z licznikiem, nawigacją rowerową lub specjalną aplikacją daje ogromne możliwości treningowe. Trenażer może w realistyczny sposób odwzorowywać podjazdy o maksymalnym nachyleniu nawet 25%. Mniej wymagający rowerzyści mogą sięgnąć także o tańsze trenażery Tacx z napędem bezpośrednim, czyli TACX Flux 2 – z elektromagnetycznym oporem do 2000 W – lub mniejszy TACX Flux S, którego maksymalna moc to niewiele mniej, bo 1500 W. Oba modele są interaktywne, dlatego doskonale nadają się do jazdy na Zwifcie.

Dobierz najprzydatniejsze akcesoria do trenażerów Tacx

Użytkownicy dysponujący mniejszym budżetem także mogą trenować w dobrym komforcie. Modele trenażerów na tylne koło nie muszą być dużo głośniejsze. Przykładem może być działanie Flow. Po wyposażeniu go w akcesoria od Tacxa – specjalną oponę do trenażerów Tacx Trainer oraz matę T2918 – pracuje on zaskakująco cicho nawet przy intensywniej jeździe.

Holenderska marka ma w swojej ofercie także kilka produktów, które poprawią wygodę trenowania u każdego Zwiftera. Wspornik na tablet (TACX T2092) pozwala na ustawienie połączonego urządzenia w dogodnym miejscu, a materiałowa osłona przeciwpotowa chroni ramę oraz podłogę przed potem, który może powodować poważne zniszczenia.