Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Impregnaty i środki piorące do odzieży sportowej

Aby odzież techniczna utrzymała swoje wyjątkowe właściwości, takie jak oddychalność, termoaktywność czy skuteczna ochrona przed deszczem, wymagają konserwowania za pomocą specjalnych impregnatów oraz środków do prania. Profesjonale produkty od producentów, takich jak Nikwax, Endura czy Assos pozwalają przedłużyć cykl życia odzieży sportowej nawet o kilka sezonów. Przywróć starej kurtce oryginalne parametry za pomocą specjalistycznych impregnatów oraz środków do prania.

brak wyników
Od
Do

POLECAMY

PREZENTY

4,7

8 opinii

Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej
15 ,99 zł
-20% Najniższa cena: 19,99 zł
Dostawa GRATIS
24 ,99 zł
-11% Najniższa cena: 27,99 zł
Dostawa GRATIS
26 ,99 zł
-10% Najniższa cena: 29,99 zł
Dostawa GRATIS

Nowość

39 ,99 zł
-13% Najniższa cena: 45,99 zł
Dostawa GRATIS

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Nowość

PREZENTY

69 ,99 zł
Cena katalogowa: 70 zł
Dostawa GRATIS
69 ,99 zł
Cena katalogowa: 72,99 zł
Dostawa GRATIS

Nowość

74 ,99 zł
Cena katalogowa: 79 zł
Dostawa GRATIS

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej

Dobrej jakości odzież sportowa może posłużyć wiele lat, jeśli będzie regularnie właściwie konserwowana. Dedykowane do materiałów technicznych impregnaty pozwalają dłużej zachować kurtkom cechy hydrofobowe, natomiast specjalne środki do prania usuwają zabrudzenia bez naruszenia właściwości oddychających.

Wysokospecjalistyczne impregnaty do odzieży o właściwościach hydrofobowych

Specjalne środki do impregnacji mają największe kluczowe znaczenie zwłaszcza dla odzieży na trudne warunki pogodowe. Preparaty przeznaczone do kurtek z powłokami DWR albo membranami (typu hardshell) przywracają materiałom fabryczne właściwości, które słabną wraz z upływem czasu. W wielu przypadkach zastosowanie takich produktów może odświeżyć parametry tkaniny technicznej tak skutecznie, że jej użytkownik zrezygnuje z planów zakupu nowego modelu.

Firmą specjalizującą się w produkowaniu różnego rodzajów impregnatów jest Nikwax. Słynie ona nie tylko z wysokiej jakości preparatów, ale również z unikania stosowania w nich substancji niebezpiecznych dla środowiska, czyli popularnych jeszcze kilka lat temu rozpuszczalników czy fluoropochodnych węglowodorów (PFC). W ofercie brytyjskiej marki dostępne są zarówno środki do codziennego stosowania, jak Nikwax Base Wash, jak i wysoko wyspecjalizowane produkty – Soft Shell Proof albo Wool Wash.