Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Jeździki dla 2 latka

Jeździk dla dwulatka z pewnością będzie gwarantował udaną zabawę i aktywne spędzenie czasu pod opieką dorosłego. Jest idealnym pojazdem wprowadzającym malucha w pasjonujący, rowerowy świat. Pomoże w wyrobieniu prawidłowych nawyków i zdobyciu cennych umiejętności, które zapunktują w niedalekiej przyszłości. Odnajdź pasujący model w ofercie CentrumRowerowe.pl. U nas znajdziesz jeździki dla dwulatka z trzema lub czterema kółkami od marki Puky.

Polecane marki
Od
Do

PREZENTY

5,0

1 opinia

209 ,99 zł
-30% Najniższa cena: 299 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!

PREZENTY

5,0

1 opinia

209 ,99 zł
-25% Najniższa cena: 279 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej

PREZENTY

5,0

1 opinia

269 ,99 zł
Cena katalogowa: 299 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!

PREZENTY

5,0

1 opinia

319 ,99 zł
Cena katalogowa: 369 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!

PREZENTY

319 ,99 zł
-11% Najniższa cena: 359,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!

PREZENTY

5,0

1 opinia

329 ,99 zł
-11% Najniższa cena: 369,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Jeździk dla 2-latka ma wiele zalet. Po pierwsze wesprze dziecko w rozwoju ruchowym, po drugie pozwoli ćwiczyć układ mięśniowy, a po trzecie oswoi malucha z pojazdem, który świetnie nadaje się na początek rowerowej przygody. Jest także alternatywą dla rowerków biegowych dla 2-latków. To, na jaki model postawimy, zależy od wielu czynników, m.in. możliwości fizycznych naszych pociech.

Jeździk dla 2-latka – czym kierować się przy wyborze?

Przede wszystkim każdy jeździk dla dwulatki oraz dwulatka powinien być bezpieczny, a jego wykonanie nie budzić żadnych zastrzeżeń. Producenci tacy, jak Puky stawiają na wyprofilowane siodełka, kierownicą z ogranicznikami skrętu zakończoną antypoślizgowymi chwytami. Dużą uwagę przykłada się także do wagi, a głównie lekkości konstrukcji, by była nieobciążająca, a jeździk łatwy w przenoszeniu. Istotny jest także jego rozmiar, a w tym przypadku kluczowy staje się przekrok, czyli długość nóżek dwulatka mieszona od wewnątrz i najlepiej w docelowych butach, w których maluch będzie jeździć.

Jeździk dla dwulatka z trzema lub czterema kółkami

Dwuletnie szkraby są bardzo ruchliwe, dlatego znalezienie adekwatnej zabawki będzie strzałem w dziesiątkę. Producenci z myślą o takich maluchach produkują bezpieczne i w pełni funkcjonalne jeździki. Dla 2-latka są one świetnym rozwiązaniem, dając niesamowitą frajdę i satysfakcję z samodzielnie pokonanych tras. Jeżeli Twoja pociecha potrzebuje bardzo stabilnego i niewywrotnego pierwszego pojazdu, zakup jeździka dla dwulatka z czterema kółkami, taki jak Puky Pukylino jest rozsądną opcją. Taki z trzema kółkami warto zostawić na później.