Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Jeździki na roczek

Jeździk dla rocznego dziecka to pojazd stworzony z myślą o najmłodszych, który ułatwienia stawianie pierwszych kroków. Jeżeli niemowlę próbuje chodzić, to zdecydowanie dobry moment na rozpoczęcie przygody z tym pojazdem. Jeździki znajdują się na szczycie listy prezentów kupowanych na roczek. Znajdź odpowiedni model dla chłopca i dziewczynki w naszej ofercie spośród propozycji od marki Puky.

Polecane marki
Od
do
5,0

1 opinia

219 ,99 zł 219,99
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej
5,0

1 opinia

219 ,99 zł 219,99
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
5,0

1 opinia

229 ,99 zł 229,99
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
5,0

1 opinia

269 ,99 zł 269,99
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
5,0

1 opinia

269 ,99 zł 269,99
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Jeździk dla rocznego dziecka zwiększy mobilność małego użytkownika, dzięki czemu będzie chętniej poznawać otaczający go świat. Jego podstawowe zalety to: pozytywny wpływ na wzmacnianie mięśni, a także ćwiczenie równowagi. Malec zdobędzie umiejętności wsiadania i zsiadania oraz poprawi swoją ogólną sprawność fizyczną.

Bezpieczny jeździk na roczek

Kwestie bezpieczeństwa najmłodszych muszą być najwyższym priorytetem. Jest to szczególnie ważne, ponieważ początkowy etap życia, to czas ogromnej ciekawości i pomysłowości maluchów. Zabawki, w tym jeździki dziecięce, muszą być po pierwsze trwałe, po drugie wykonane z nieszkodliwych materiałów. Oferowane przez nas produkty odpowiadają europejskim normom, są certyfikowane i spełniają rygorystyczne wymagania.

Jeździk dla roczniaka - cechy charakterystyczne

Ważną cechą jeździka na roczek jest stabilność. Aby ją zapewnić, pojazdy te wyposażone są w cztery, plastikowe koła, najczęściej o średnicy 6 cali, jak modele od marki Puky, np. Wutsch czy Pukylino. Istotne jest także zabezpieczenie przed zsunięciem się z siodełka. Pomóc może w tym odpowiednia antypoślizgowa powierzchnia siedziska, a także jego wyprofilowany kształt. Odpowiednie podparcie powinny mieć również dłonie, aby te nie ślizgały się podczas jazdy, co mogłoby przyczynić się do upadku.


Nieocenionym elementem jest ogranicznik skrętu kierownicy. Zbyt dynamiczny i niekontrolowany manewr mógłby zakończyć się przewróceniem. Wyposażenie jeździka na roczek w taki właśnie detal gwarantuje większe bezpieczeństwo jego użytkownikowi.

Jeździk dla dziecka na 1 rok – modele dla chłopca i dziewczynki

Jeżeli poszukujesz jeździka dla dziewczynki na roczek, sprawdź ofertę naszego sklepu. Modele z różowym, fioletowym czy zielonym malowaniem z pewnością będą starzałem w dziesiątkę i wywołają radość. Niebieski, szary i zielony – w takich kolorach możesz otrzymać jeździk dla chłopca na roczek. Oczywiście to tylko propozycje, którymi można się sugerować. Ostateczną decyzję pozostawiamy małym, przyszłym użytkownikom.