Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Opaski kompresyjne na łydki COMPRESSPORT R2 Oxygen - specyfikacja

Informacje

Informacje handlowe

  • Kod produktu DD148152
  • Kod EAN 7640314042056

Opaski kompresyjne R2 Oxygen szwajcarskiej marki COMPRESSPORT to produkt, który docenią biegacze, kolarze oraz triathloniści. Model został zaprojektowany i stworzony z myślą o sezonie letnim. Powstał przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, wszystko po to, aby poprawić sprawność ruchową podczas treningu i zminimalizować ryzyko powstania kontuzji.

R2 Oxygen sprawiają, że przepływ krwi w mięśniach jest lepszy o nawet 20%. Dzięki temu jesteśmy w stanie ćwiczyć dłużej i intensywniej. Ponadto szybsze krążenie znacząco wpływa na proces regeneracji. Odzież kompresyjna ma również za zadanie chronić mięśnie przed mikrourazami powstałymi w trakcie uprawiania aktywności fizycznej.

Eksperci z COMPRESSPORT potwierdzają, iż opaski R2 Oxygen są w stanie obniżyć obciążenie mięśni o 42%, co za tym idzie, organizm mniej się męczy, a Ty możesz dać z siebie jeszcze więcej! Unowocześniony model Oxygen zapewnia lepszą wentylację w porównaniu z klasyczną wersją. Polepszeniu uległa także amortyzacja wibracji oraz wstrząsów powstałych podczas styczności z podłożem. Dodatkowo specjalny system K-Protect wspiera rzepkę i okolice kolan, dla zmniejszenia ryzyka powstania kontuzji.

Ten produkt nie był jeszcze oceniany. Produkty w CentrumRowerowe.pl oceniają tylko nasi klienci po zakupie i przetestowaniu produktu.