Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

SAPIM

Założona w 1918 roku firma SAPIM od ponad wieku produkuje najwyższego gatunku szprychy i nyple. Marka od początku swego istnienia stawia na jakość oraz ludzi. To dzięki najlepszemu oraz zmotywowanemu zespołowi, tworzone są produkty doceniane przez profesjonalistów jak i amatorów jazdy na rowerze. Dostarczenie klientom modeli spełniających oczekiwania, ma odzwierciedlenie w ich zaufaniu i wyborach.

  • Marka: SAPIM
Od
Do

OKAZJE

59,99 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką -33%
39 ,99 zł
Dostawa GRATIS

OKAZJE

5,0

11 opinii

49,99 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką -20%
39 ,99 zł
Dostawa GRATIS

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

OKAZJE

5,0

1 opinia

64,99 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką -8%
59 ,99 zł
Dostawa GRATIS

OKAZJE

5,0

11 opinii

89,99 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką -11%
79 ,99 zł
Dostawa GRATIS

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej
Produkty z dostawą od 72 godzin
129 ,99 zł
Dostawa GRATIS

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

SAPIM – ludzie dla ludzi

Od początku działalności firmy osoby tworzące SAPIM wsłuchiwały się w potrzeby i życzenia klientów oraz partnerów. Końcowy odbiorca produktów zawsze był w centrum myślenia oraz działania zespołu, a marka była i jest otwarta na nowe pomysły i oczekiwania.

 Nieustanny monitoring poszczególnych etapów procesu produkcyjnego umożliwia stworzenie szerokiej oferty modeli wykonanych z najlepszych surowców. SAPIM nie tylko podąża za trendami na rynku rowerowym, ale także go wyznacza.

 Wiedza specjalistów zatrudnianych przez markę oraz ich wieloletnie doświadczenie przekładają się na coraz nowsze rozwiązania technologiczne. Są one na tyle innowacyjne oraz spełniają wysokie oczekiwania klientów, że szybko przyjmują się w branży rowerowej.

Coraz wyższe wymogi w zakresie masy kół i wyższego ciśnienia pociągają za sobą konieczność tworzenia odpowiednich szprych i nypli. SAPIM odpowiada na to zapotrzebowanie, dlatego jest uznawana za lidera projektowania i produkcji tych komponentów.

SAPIM – szprychy i nyple

Niezależnie jakim rowerem jeździsz, w ofercie SAPIM znajdziesz szprychy odpowiednie do oczekiwań. Uniwersalne modele pozwalają na zastosowanie ich w kołach roweru szosowego, trekkingowego czy górskiego. Wykorzystana w nich metoda kucia na zimno umożliwia zachowanie najwyższej wytrzymałości, a tym samym bezpieczeństwa. Cechy te są bardzo ważne podczas intensywnej jazdy w trudnym terenie, gdzie powstają duże przeciążenia.

 Wsłuchując się w opinie klientów SAPIM produkuje nyple lekkie oraz niezawodne. Z tego powodu produkty tej marki są wybierane przez profesjonalnych kolarzy, którzy stawiają na niezawodność. Poszczególne etapy produkcji są monitorowane, ponieważ zgodnie z polityką firmy wysoka jakość to klucz do zadowolenia użytkowników.

Jeżeli szukasz trwałych i bezawaryjnych rozwiązań to produkty marki SAPIM będą najlepszym wyborem!