Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Damper rowerowy CANE CREEK DB Kitsuma Air to zaawansowany powietrzno-olejowy tylny amortyzator o pełnym zakresie regulacji kompresji i odbicia oraz 3-pozycyjnej dźwigni trybów pracy. Amerykański producent zadbał o to, aby dostosowywanie parametrów przebiegało z łatwością i niezwykle intuicyjnie, a dzięki zastosowaniu technologii Double Barrel proces ten nie wymaga stosowania wewnętrznych zmian, jak na przykład ingerowanie w objętość komory w celu poprawy czułości. Zbudowany z myślą o maksymalnej wydajności i trakcji w każdym terenie, sprawdzi się zwłaszcza w takich odmianach kolarstwa górskiego jak Trail, Enduro czy nawet DH. Również do rowerów elektrycznych, dzięki kompatybilności E-Bike Ready.

Najważniejsze cechy:

Pro-regulacje na wyciągnięcie ręki

Każdy kto miał do czynienia z amortyzacją o większej liczbie regulacji wie, że znalezienie idealnych ustawień wymaga czasu, a niejednokrotnie poszczególne stopnie różną się niezauważalnie, przez co nie trudno o to, aby odpuścić ten proces i jeździć na źle dobranych parametrach. DB Kitsuma upraszcza ten proces, zwiększając zakres regulacji w 4 kierunkach i jednocześnie zmniejszając liczbę pozycji na każdym pokrętle, bez konieczności użycia narzędzi. Dzięki temu każda zmiana stopnia jest bardziej znacząca i wyczuwalna na szlaku. Uproszczony proces strojenia obejmuje wszystkie 4 pokrętła. Te od wolnej kompresji i powrotu mają zakres jednego obrotu, z kolei te od szybkiej kompresji i powrotu działają w zakresie dwóch obrotów. Wszystko czytelnie opisane na samym damperze, dzięki czemu regulacje na trasie nigdy nie były szybsze i bardziej intuicyjne.

Wspinaczka czy zjazd?

Ustawienia idealnie dobrane, można ruszać na szlak. Jednak czy ten zaawansowany system w każdej sytuacji będzie spełniał oczekiwania? Na zjazdach gwarantując idealną amortyzację niezależnie od tego na jaką próbę zostanie wystawiony, a na podjazdach zapewniając trakcję nawet na stromych i ciasnych nawrotach? Odpowiedź brzmi tak! A hasło to łatwo dostępny, 3-pozycyjny przełącznik Climb Switch, z trybami Zjazd, Wspinaczka oraz Firm, który można tłumaczyć jako Twardy. Pierwszy tryb to pełnia możliwości na zjazdach. Drugi zapewnia stabilną, a jednocześnie responsywną bazę, zaprojektowaną w celu maksymalizacji przyczepności i wydajności pedałowania podczas wspinania się po technicznym terenie i singletrackach. Ostatni z trybów, dzięki konstrukcji, która zamyka wspólny zawór upustowy, doskonale radzi sobie z pedałowaniem na długich odcinkach wypłaszczonych odcinkach, jak ścieżka rowerowa czy szutrowa droga prowadząca na szlak.

Stworzony przez rowerzystów

Podobnie jak wszystkie produkty CANE CREEK, również amortyzacja DB Kitsuma została zaprojektowana, opracowana i ręcznie wyprodukowana przez rowerzystów w zachodniej Karolinie Północnej. Niekończące się podjazdy i techniczne zjazdy w Pisgah National Forest, eksplorowane z doświadczeniem hardkorowych rowerzystów, którzy siedzibę CANE CREEK nazywają domem, dały podwaliny do stworzenia komponentu dopracowanego i zawierającego szereg ulepszeń w stosunku do swoich poprzedników. Jakie to ulepszenia? Przeprojektowany główny tłok, dla zwiększonej responsywności. Monoblokowa konstrukcja głowicy uszczelnienia olejowego, dla lekkości ugięcia i zwiększonej trwałości. Progresywniejsza charakterystyka skoku, dla większego wsparcia w końcowej fazie ugięcia. W końcu większe uszczelki i o-ringi dla wyższej wydajności i niezawodności.

Technologie:

Double Barrel Twin Tube

Ekskluzywna technologia podwójnych obwodów tłumiących Twin Tube, zapewniająca skuteczną cyrkulację oleju przez zawory tłumiące, dla uzyskania wysoce kontrolowanego, niezależnego tłumienia zarówno w zakresie kompresji, jak i odbicia. Ta unikalna konstrukcja opracowana we współpracy z Öhlinsem, zamiast kierować przepływ oleju przez główny tłok, umożliwia jego krążenie przez zewnętrznie regulowane zawory, eliminując potrzebę wewnętrznych zmian w celu uzyskania prawidłowej konfiguracji ugięcia.

Specyfikacja

Informacje

 • Marka CANE CREEK
 • Blokada skoku brak
 • Kolor czarny
 • Montaż Standard
 • Tłumienie odbicia high-speed, low-speed
 • Typ amortyzacji powietrze/olej
 • Wymiary montażowe 210 x 55 mm

Informacje handlowe

 • Kod produktu DD177800
 • Kod EAN 840226070339

Opinie o modelu

Ten produkt nie był jeszcze oceniany.Produkty w CentrumRowerowe.pl oceniają tylko nasi klienci po zakupie i przetestowaniu produktu.

Dostawa

Oferujemy trzy sposoby dostawy tego rodzaju produktu: kurierem InPost, Paczkomatami InPost 24/7 i kurierem DPD.

 • Logo InPost
  Kurier InPost
  Koszty wysyłki:

  Gratis!

  Czas dostawy:

  1-2 dni robocze

 • Logo InPost
  Paczkomaty InPost 24/7
  Koszty wysyłki:

  Gratis!

  Czas dostawy:

  1-2 dni robocze

 • Logo DPD duże
  Kurier DPD
  Koszty wysyłki:

  Gratis!

  Czas dostawy:

  1-2 dni robocze

 • Zapewniamy, iż wysyłane przez nas przesyłki są pakowane z najwyższą dbałością. Dokładamy wszelkich starań, aby produkty były odpowiednio zabezpieczone i dotarły do Klientów w nienaruszonym stanie. Uszkodzenia przesyłek w trakcie transportu są wynikiem nieodpowiedniego postępowania przewoźnika.