Koło przednie SHIMANO Dura Ace WH-R9100-C24-CL
Marka Shimano
    Najważniejsze informacje:
  • Zastosowanie: szosa, triathlon
  • Materiał obręczy: aluminium, włókno węglowe
  • Typ hamulca: szczękowy
  • Typ opony: dętkowa
  • Złącze obręczy z tuleją
  • Wysokość obręczy: 21 mm (przód), 24 mm (tył)
  • Szerokość obręczy zewnętrzna/wewnętrzna: 20,8/15 mm
  • Asymetryczna obręcz w tylnym kole
  • Liczba szprych: 16 (przód), 20 (tył)
  • Szprychy cieniowane i spłaszczone
  • Sposób mocowania: szybkozamykacz QR (w komplecie)
  • Łożyska z kulkami ze stali nierdzewnej
  • Bębenek wykonany z tytanu
  • Uszczelnienie łożysk w korpusie: kontaktowe
  • Uszczelnienie łożysk w bębenku: kontaktowe
  • Kompatybilne z kasetami szosowymi 11-rzędowymi (10rz. po zastosowaniu podkładki dystansowej)
  • Masa: 618 g (przód), 835 g (tył)
Specyfikacja
  • Kod produktu DD125825
  • Marka SHIMANO
  • Kolor czarny
  • Koło - Liczba szprych 16
  • Materiał aluminium, carbon
  • Mocowanie tarczy nie
  • Montaż przód
  • Piasty - łożyska kulkowe
  • Przeznaczenie szosa
  • Rodzaj osi - przód Szybkozamykacz (QR) 9x100 mm
  • Rodzaj osi - tył n/d
  • Rozmiar koła 28"
  • Szerokość wewnętrzna 20,5 mm
  • Tubeless ready nie
  • Typ bębenka n/d
  • Typ hamulca szczękowy
  • Wysokość obręczy 24 mm