Opaska aktywności POLAR Loop 2

Brak opinii

(0)

Sportowa opaska Loop 2 marki Polar pozwala śledzić dzienną aktywność, monitorować sen a także motywować do osiągania coraz wyższych wyników.

Zobacz więcej...

Ten produkt nie jest już dostępny w naszym sklepie.

Ocena klientów:

Brak opinii

(0)
Dostępne wersje [3]
id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD120062
Kolor:
biały
Rozmiar/Cecha:
Dostępność:

Wycofany
ze sprzedaży

Cena:
DD120063
Kolor:
różowy
Rozmiar/Cecha:
Dostępność:

Wycofany
ze sprzedaży

Cena:
DD120061
Kolor:
czarny
Rozmiar/Cecha:
Dostępność:

Wycofany
ze sprzedaży

Cena:
Opis szczegółowy Opinie o produkcie [0]
 • Ant+ nie
 • Gps nie
 • Kolor biały
 • Płeć damskie, męskie
 • Pomiar prędkości nie

Opaska Loop 2 marki Polar to innowacyjny monitor aktywności, pomagający znaleźć czas na codzienną aktywność. Jego główne zadanie to przekazywanie użytkownikowi motywujących informacji oraz indywidualnych wskazówek treningowych.

polar loop 2 opaska monitorująca aktywność

Wodoodporna opaska Loop 2 pomaga znaleźć czas na aktywność fizyczną, poprzez przekazywanie użytkownikowi indywidualnych wskazówek i informacji, które motywują go do podejmowania wysiłku. Elastyczny model został wyposażony w zapięcie ze stali nierdzewnej. Opaska pasuje na każdą rękę, można ją nosić przez całą dobę. Dzięki wyposażeniu modelu w 85 diod użytkownik z łatwością odczyta wszystkie wyświetlane komunikaty.

polar loop 2 opaska monitorująca aktywność

Dzięki połączeniu opaski ze smartfonem użytkownik może odbierać wibracyjne powiadomienia o wiadomościach z telefonu. Oprócz opcji monitorowania snu dającej możliwość sprawdzenia jego długości i jakości, opaska ma także funkcję wibrowania o określanej godzinie, co ułatwia poranne wstawanie.

polar loop 2 opaska monitorująca aktywność

Funkcje

Kroki i Dystans

Użytkownik uzyskuje informację o liczbie kroków i pokonanym dystansie.

Powiadomienie o Braku Aktywności

Podczas bezczynności trwającej dłużej niż 55 minut urządzenie zachęca do podjęcia aktywności.

Inteligentny Licznik Kalorii

Indywidualny sposób obliczania liczby spalonych kalorii umożliwia stworzenie algorytmu w oparciu o dane użytkownika, takie jak płeć, wiek, wzrost, waga oraz intensywność ćwiczeń.

Sen

Dzięki automatycznemu monitorowaniu czasu i jakości snu urządzenie umożliwia rozpoznanie i analizę własnych nawyków w serwisie internetowym oraz aplikacji Polar Flow. Łatwy dostęp do najważniejszych parametrów w przeglądarce i na urządzeniach mobilnych pozwala na ich szybką weryfikację.

Powiadomienia z telefonu

Dzięki połączeniu opaski ze smartfonem użytkownik otrzymuje powiadomienia o przychodzących połączeniach, wiadomościach, a także przypomnienia z kalendarza.

Funkcje smart coaching

Pomiar Aktywności

Funkcja informuje o aktywności podejmowanej przez użytkownika w ciągu dnia. Urządzenie przekazuje porady, umożliwiające osiągnięcie dziennego celu związanego z aktywnością.

Korzyści z Aktywności

Opaska Loop zbiera informacje na temat aktywności dziennej, tygodniowej oraz miesięcznej. Analizując zdobyte informacje, urządzenie motywuje użytkownika i doradza, co należy robić, aby utrzymać odpowiednią kondycję.

Inteligentny Licznik Kalorii

Najdokładniejszy na rynku licznik OwnCal podaje ilość spalonych kalorii w oparciu o masę ciała, wiek, wzrost, płeć, intensywność treningu oraz maksymalne tętno.

Energy Pointer

Urządzenie informuje o najistotniejszych efektach podejmowanej aktywności, w zależności od tego, czy celem posiadacza zegarka jest schudnięcie czy podniesienie wydolności organizmu. Pozwala to skupić się na najważniejszych elementach treningu. W celu korzystania z funkcji wymagany jest nadajnik na klatkę piersiową Polar H7 (niedołączony do zestawu).

Rezultat Treningu

Od razu po zakończeniu treningu użytkownik uzyskuje informację zwrotną, która motywuje go do dalszej pracy. Dane kumulowane są w systemie Polar Flow. Funkcja jest dostępna przy korzystaniu z dodatkowego nadajnika na klatkę piersiową Polar H7 (niedołączony do zestawu).

Tętno Podczas Treningu

Poprzez dodanie nadajnika Polar H7 (niedołączonego do zestawu) opaska może wyświetlać bieżące tętno sportowca podczas treningu.

Specyfikacja techniczna

 • Szerokość modelu: 20 mm
 • Pojemność akumulatora litowo-polimerowego: 38 mAh
 • Czas działania na akumulatorze: do 8 dni (monitorując codzienną aktywność + 1 godzina treningu dziennie)

Łączność

 • Synchronizacja bezprzewodowa: Bluetooth ® Smart
 • Złącze USB: możliwość ładowania i synchronizacji danych z PC lub Mac
 • Kompatybilność serwisu Polar Flow: Mac OS X – 10.6 (i nowsze), Windows XP, 7, 8
 • Oprogramowanie z możliwością aktualizacji
 • Języki obsługi: polski, angielski, hiszpański, portugalski, francuski, holenderski, szwedzki, norweski, niemiecki, włoski, fiński, rosyjski, chiński, japoński
Recenzje produktu
Ocena klientów:

Brak opinii

(0)

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji.

4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku