Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Opona jak opona. Ale szybko, sprawnie i niedrogo.
Do tej pory jedynie kilka jazd za mną, ale pierwsze odczucia są pozytywne. Mało agresywny bieżnik pozwala swobodnie toczyć się po asfalcie, natomiast w terenie zapewnia niezbędną stabilność. Poza t ym łatwe w montażu i fajnie wyglądają w moje miejsko-terenowej hybrydzie ze starej szosy.
bardzo fajna opona, dobra cena i jakość, zdecydowanie polecam i pozdrawiam
Szybka i cicha na asfalcie, szybka w terenie, na błocie już nie tak dobra. Na suchym nie ma żadnej konkurencji! Ścigałem się na tych oponach parę lat. Szkoda, że nie ma tych opon do Graveli w wersji 700x38, 700x40 lub 700x45 :/- brałbym!
Jest OK
Najlepszy sklep rowerowy.
Bardzo szybka opona.
Super. Polecam!
Dobra opona w dobrej cenie.
Bardzo dobre opony.
Jest OK
Jadą jak przecinaki!
Transakcja przebiegła pomyślenie gorąco polecam.
Opona nowa markowa, jak każdy widzi, ale zdecydowanie polecam Sprzedającego centrumrowerowe.pl
Świetna opona, bardzo dobrze trzyma się suchej i mokrej nawierzchni.
Polecam, bardzo fajna opona, łatwo się zakłada na koło, super na asfalt i trochę gorsze drogi w rowerze szosowym.
Najszersza opona jaką zmieściłem do swojego crossowego Evado. Sprawdzona na śniegu i błocie zdała egzamin.
Opona dość dobra na większości warunków. Po jeździe leśnymi drogami, jak i tymi mniej używanymi, podjazdami dość wysokimi jest ok . W śniegu opona radzi sobie dość dobrze, wiadomo, nie będzie efektu j ak z kolcami, ale ogarnia. Na asfalcie jest słyszalna, ze ścieralnością okaże się później.
Wszystko OK.
Super trzyma się drogi szutrowej. Polecam.
Ładna opona, zgodna z opisem, polecam!
Szybko wygodnie i w rozsądnej cenie.
Tylko ta.
Super produkt.
Na razie brak przebicia, czyli ok.
Polecam.
Ok.
Bardzo dobre szytki, wytrzymałe i jak się dobrze założy to fajnie niosą.
Spoko opona, przejeździła cały sezon po mieście i poza nim, w tym część po szutrach i nie złapałem ani jednej gumy.
Bez zarzutu.