Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
zdał egzamin na 5, polecam
Super rower.
Wszytko super.
ok
Polecam! Rower wygodny i lekki
Bardzo fajny rower 5/5. Leciutki (Carbon)
Bardzo lekko się jeździ po terenie jak asfalcie. Opony dobrze wdzierają się w piach, ścieżki leśne. Przerzutki bardzo płynnie się zmieniają. Siodełko wygodne
Ok, świetny sprzęt
Świetny rower, lekki i niezwykle zwinny, wygodne siodełko, przerzutki działają bez zarzutu!
Super rower! świetnie się sprawdza w terenie. Stosunek ceny do jakości na wysokim poziomie. Polecam
Świetny rower, po regulacjach śmiga jak marzenie.
Super zdaje egzamin, warto.
Rower sprawuje się świetnie. Dziękuje.
mega super
100 % props
To jest to!
Rower ma ładny design. Jest lżejszy i szybszy od mojego poprzedniego, więc dalej mogę nim zajechać. Super się sprawdza i po mieście, i po lesie. Ja przy wzroście 164 cm, wybrałam 17" i myślę , że to b ył dobry wybór. Dodatkowy ukłon dla sklepu za rozwiązanie problemu z programem lojalnościowym.
Wszystko zgodnie z opisem w zamówieniu. Córka zadowolona i to najważniejsze :)
Szybka dostawa. Rower jak najbardziej na plus.
Ok, fajny rower za tę cenę.
Super zakup i szybka dostawa.
Rower doskonały, sprawna przesyłka.
Fajny rower w dobrej cenie.
Córka zadowolona z każdego detalu.
Super rower.
Bardzo dobry wybór.
Rower świetny! Wszystko zgodne z opisem. Serdecznie polecam!
Super rowerek, trochę do skalibrowania przerzutki ale ogólnie płynie.
Szczerze to jak na wartość oraz cenę za jaką można go nabyć to jestem w szoku, karbonowa rama, super amortyzator który się dobrze sprawuje, ogólnie super rower, cudnie wygląda w białym kolorze. Ogólni e jakby ktoś się zastanawiał to polecam każdemu.
Rower genialny, nie ma się co rozpisywać. Osprzęt działa znakomicie i o to w zasadzie chodzi. Rama jest bardziej zbliżona do szosy niż gravela ale o tym wspomina producent że jest bardziej aero i da s ię to odczuć. Dla mnie 10/10