Plecak z bukłakiem CamelBak Magic dedykowany jest paniom. Zaprojektowano go w taki sposób, aby jak najbardziej współgrał z kobiecą anatomią. Pojemność modelu wynosi 7 litrów + 2 litry mieszczące się w bukłaku. Dodatkowy pojemnik na wodę to udoskonalony model Crux wyposażony w system Quicklink gwarantujący dobre nawadnianie.
W celu zapewnienia użytkowniczce najwyższego komfortu plecak wyposażono w pasy biodrowy oraz piersiowy. Umożliwiają one stabilizację na plecach oraz indywidualne dopasowanie do swoich potrzeb. Udogodnienia te sprawdzą się szczególnie podczas intensywnych przejażdżek rowerowych. Podobnie jak zaawansowany system wentylacji umieszczony w panelu tylnym oraz szelkach plecaka.
Wnętrze modelu zostało starannie przemyślane. Znajdujące się tam kieszonki oraz przedziałki pozwolą łatwo i skutecznie ułożyć transportowaną zawartość. Dodatkowo produkt wzbogacono o specjalne haczyki służące do przymocowania do nich kasku rowerowego.