Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

NS Bikes Zircus 24 to rower przeznaczony dla młodych miłośników jazdy wyczynowej. Doskonale sprawdzi się podczas uprawiania dirtu, przemierzania ulic i wykonywania różnego rodzaju trików. Bunny hopy, manuale czy popularne 180-tki będą znacznie łatwiejsze do wykonania niż na tradycyjnym rowerze. Ten model doskonale sprawdzi się także na pumptrackach, gwarantując długie godziny doskonałej zabawy i aktywności na powietrzu.

Pierwszą cechą, na którą od razu zwraca się uwagę, jest geometria, dostosowana do młodych rowerzystów wykonujących sztuczki. Górna rura została nieco obniżona, co ułatwia przełożenie przez nią nóg, czyli ruch niezbędny do wykonania niektórych sztuczek. Siodełko jest nisko ustawione względem kierownicy, co poprawia stabilność, zwłaszcza przy staniu na tylnym kole.

Producent zadbał o to, aby rama dobrze zniosła intensywne użytkowanie, a jednocześnie nie była zbyt ciężka. Dlatego do jej wykonania zastosował mocny stop aluminium. Materiał ten wyróżnia się nie tylko dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i korozję, ale również niską masą, co znacznie ułatwi wyskoki oraz panowanie nad maszyną w powietrzu.

Dla poprawy komfortu oraz bezpieczeństwa młodego rowerzysty, w przedniej części zamontowany został amortyzowany widelec RST Capa T. Charakteryzuje się on skokiem liczącym 50 mm. Ograniczy on wstrząsy wywołane wyskokami oraz podjeżdżaniem pod niewielkie przeszkody, takie jak na przykład krawężniki.

Napęd, to klasyczny dla tego typu modeli układ jednorzędowy. Umożliwia on efektywne wykorzystywanie siły pedałowania oraz doskonałą kontrolę. To niezwykle ważne w dyscyplinie takiej jak street, w której panowanie nad rowerem jest kluczowe dla osiągania zamierzonych celów i sprawnego wykonywania różnego rodzaju ewolucji.

Niezwykle ważny jest również układ hamowania. To właśnie odpowiedni balans ciałem i sprawna obsługa hamulców sprawia, że możliwe są takie sztuczki jak choćby wheelie czy manual. Przede wszystkim jednak, hamulce zapewniają rowerzyście bezpieczeństwo. Przedni hamulec to model v-brake, natomiast z tyłu zastosowano zacisk tarczowy. Takie połączenie świetnie sprawdzi się przy wyczynowej jeździe.

Bardzo ważne są również koła. W NS Bikes Zircus zastosowano obręcze w rozmiarze 24”, które świetnie sprawdzą się u młodszych rowerzystów, sprawiając, że zachowają oni pewność siebie. Opony Kenda Small Block 8 gwarantują dobrą przyczepność i odpowiednią wytrzymałość.

Specyfikacja

Informacje

 • Marka NS BIKES
 • Kolor szary
 • Materiał ramy aluminium
 • Napęd 1
 • Płeć chłopiec
 • Przeznaczenie dirt / pumptrack, MTB
 • Typ hamulców tarczowe mechaniczne
 • Wzrost 125-150
 • Waga produktu 12,10 kg

Informacje handlowe

 • Kod produktu DD180712
 • Kod EAN 2019090009266

Opinie o modelu

Ten produkt nie był jeszcze oceniany.Produkty w CentrumRowerowe.pl oceniają tylko nasi klienci po zakupie i przetestowaniu produktu.

Dostawa

Oferujemy dwa rodzaje przesyłki kurierskiej oraz odbiór złożonego roweru w punkcie.

 • Złożony rower
  Rower złożony przez specjalistę
  Odbiór w punkcie w Twoim mieście
  Koszt wysyłki do serwisu:

  Gratis!

  Cena złożenia roweru zależy
  od wybranego punktu odbioru.
  Zamów darmowe dostarczenie roweru do najbliższego punktu odbioru. Rower zostanie złożony przez specjalistę, który przygotuje go do jazdy. Koszt montażu klient ustala z serwisem, w którym dokonuje płatności przy okazji odbioru roweru.
 • Rozkręcony rower w kartonie
  Rower do samodzielnego montażu
  Dostawa kurierem
  Koszty wysyłki:

  Gratis!

  Jesteś doświadczonym rowerzystą? Potrafisz sam złożyć rower i przygotować do sezonu? Jeśli składanie roweru sprawia Ci przyjemność wybierz dostawę roweru do własnego montażu. Zostanie on przesłany w fabrycznym stanie.
 • Złożony rower w kartonie
  Rower wstępnie złożony i wyregulowany przez naszego specjalistę
  Dostawa kurierem
  Koszty wysyłki:

  Gratis!

  Posiadasz podstawową wiedzę na temat roweru? Zamów model wstępnie złożony i wyregulowany! Wystarczy, że samodzielnie wyprostujesz kierownicę, przykręcisz pedały i mostek. Kilka prostych kroków wystarczy do przygotowania roweru do jazdy.