Suport rowerowy TOKEN Ninja Shimano PF41 - BB841T-41
Dostawa GRATIS
Cena katalogowa: 239,99
Raty odroczone
Do października nie płacisz!
Oblicz ratę banku:
Ilość
Kupiono dziś o godz. 16:53
    Kolor: czarny-czerwony
  • Szerokość mufy:
  • Średnica mufy:
  • Średnica osi korby:
U Ciebie już jutro!
Kup do: 19:45
Kup ten produkt dzisiaj do godziny 19:45, a otrzymasz go jutro. Dostawa jest GRATIS.
Dostępny stacjonarnie
Odbierz za 2 godziny w salonie!
Komponent zamontujesz do korby o średnicy 24 mm w ramie rowerowej o szerokości mufy 86,5-91,5 mm. Waga zestawu wynosi 100 gramów, gdzie masa suport to zaledwie 75 gramów.
Instrukcja użytkowania
Specyfikacja
  • Kod produktu DD143790
  • Marka TOKEN
  • Kolor czarny-czerwony
  • Rodzaj Press Fit BB86, BB89,5, BB92
  • System pressfit
  • Szerokość mufy 86,5 - 92 mm
  • Średnica mufy 41 mm
  • Średnica osi korby 24 mm