Grupa szosowa SRAM Red 22 eTap

Brak opinii

(0)

SRAM Red22 eTap to jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie grup szosowych. Posiada elektroniczny system, który działa w osprzęcie bezprzewodowo.

Zobacz więcej...

Ten produkt nie jest już dostępny w naszym sklepie.

Ocena klientów:

Brak opinii

(0)
Dostępne wersje [1]
id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD116381
Kolor: -
Rozmiar/Cecha:
Waga: 1,96 kg
Dostępność:

Niedostępny

Cena:
Opis szczegółowy Opinie o produkcie [0]
  • Kolor czarny
  • Przerz.tyl.-pojemność 35-41
  • Przeznaczenie szosowe
Marka Sram

W kolarstwie szosowym liczy się dosłownie wszystko. Jeżeli pojawia się udoskonalenie, które potrafi zmienić układ sił między zawodnikami, to zawsze warto się w to wyposażyć. SRAM Red 22 eTap to grupa szosowa oparta na systemie transmisji danych AIREA, który posiada zabezpieczenia nie do złamania. 2 zębatki z przodu i 11 z tyłu sprawiają, że wyjątkowo łatwo jest ustawić przełożenie korzystając z 22 możliwych kombinacji. Ta grupa była testowana na milionach przejechanych kilometrów, dzięki czemu możemy wiedzieć, że każdy element jest w niej sprawdzony w maksymalny sposób.

grupa szosowa sram red 22

Tylna przerzutka działa jak w precyzyjnym zegarku. Łatwość ustawienia i wyjątkowo niska waga to tylko niektóre z jej zalet. Elementy karbonowe łączą się z ceramicznymi prezentując niesamowitą dokładność i wytrzymałość. Podobnie jest z przednią przerzutką, która posiada niesamowicie niską wagę (187g łącznie z bateryjką) i wszędzie docenianą technologię YawTM, która poprawia zmianę przełożeń. Klamkomanetki SRAM Red eTAP zapewniają niebywale płynne działanie mechanizmu regulacji przerzutek. Nowoczesny design tej grupy należy do najbardziej zaawansowanych jakie można spotkać.

grupa szosowa sram red 22 grupa szosowa sram red 22
    Zawartość grupy:

  • Przednia przerzutka SRAM RED eTap
  • Tylna przerzutka SRAM RED eTap
  • Klamkomanetki SRAM RED eTap
  • Ładowarka do baterii
  • Pendrive USB
Recenzje produktu
Ocena klientów:

Brak opinii

(0)

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji.

4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku