Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Ochraniacze na łokcie ENDURA Singletrack Elbow Protector II - specyfikacja

Informacje

  • Marka ENDURA
  • Kolor biały-czarny
  • Rozmiar S-M
  • Typ ochrona rąk

Informacje handlowe

  • Kod produktu DD138181
  • Kod EAN 5055939971773

SingleTrack Elbow Protector II to ochraniacze na łokcie, których jakość docenią nawet najbardziej wymagający spośród sportowców. Są niezwykle lekkie, wytrzymałe i przylegające, dzięki czemu łatwo zapomnieć o tym, że mamy je na sobie. Doskonale sprawdzają się przy niemal każdej aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, niezależnie czy akurat biegniesz, jedziesz na rowerze czy rolkach. Specjaliści z marki ENDURA zadbali o dwa najważniejsze aspekty: bezpieczeństwo i wygodę użytkowania


BEZPIECZEŃSTWO

To w końcu powód, dla którego decydujemy się na ochraniacze. Chcemy ochronić nasz naskórek, ścięgna i kości przed uszkodzeniem przy upadku. Dlatego specjaliści ENDURA przy projekcie SingleTrack Elbow Protector II wykorzystali wytrzymałe panele ochronne na wszystkich newralgicznych obszarach. W przeciwieństwie do standardowych modeli, nie chroni on tylko zgięcia łokcia, lecz także strefy boczne.  

O ochronę przy upadku dbają także perforowane wkładki tłumiące, wykonane z zaawansowanej pianki PU. Posiadają one zmienną gęstość, są wstrząsoodporne i bardzo trwałe. To świetne rozwiązanie, które przy lekkiej konstrukcji zapewnia bardzo skuteczną ochronę.
 


WYGODA 

Dla wielu rowerzystów to czynnik nawet ważniejszy niż bezpieczeństwo. W końcu ochraniacz towarzyszyć nam będzie w trakcie codziennych treningów, ale także rowerowych wypadów za miasto ze znajomymi czy dojazdów do pracy. Z myślą o tym ważnym aspekcie specjaliści ENDURA do produkcji ochraniaczy wykorzystali ultralekki materiał Lycra, który w połączeniu ze szybkoschnącą siateczką na tylnym panelu, oferuje przepływ powietrza. Doskonale sprawdza się w cieplejsze dni i zapewnia komfort w trakcie każdej aktywności fizycznej. 
SingleTrack Elbow Protector II to rewelacyjny ochraniacz od doświadczonego i cenionego przez klientów producenta. Jego lekka budowa, duża trwałość i przyleganie pozwolą raz na zawsze zapomnieć o starych, niewygodnych ochraniaczach skorupowych. To nowa jakość, która dla wszystkich aktywnych sportowców powinna stać się standardem. Ten produkt nie był jeszcze oceniany. Produkty w CentrumRowerowe.pl oceniają tylko nasi klienci po zakupie i przetestowaniu produktu.