Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Rowery ACCENT

Rowery Accent są produkowane na dalekim wschodzie na zlecenie jednego z największych polskich dystrybutorów osprzętu rowerowego. Dzięki jego kontaktom Accenty oferują wysoką jakość za rozsądne pieniądze. Najpopularniejsze modele rowerów Accent, takie jak hardtalil MTB Peak czy przełaj CX One, mają od lat ugruntowaną pozycję wśród kolarzy startujących w różnego rodzaju zawodach. Ponieważ Accent dynamicznie się rozwija, niedawno zaproponował również bardzo korzystnie wycenione rowery w wersjach w pełni karbonowych.

Wyczyść filtry
  • Marka: ACCENT
Marka ACCENT
Polecane marki
Pozostałe marki
brak wyników
Od
do
5,0

1 opinia

79 ,99 zł 79,99
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę
Produkty z dostawą od 72 godzin

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej
5,0

1 opinia

79 ,99 zł 79,99
Dostawa GRATIS

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Jeśli nie chcesz wydawać bardzo dużo, ale chciałbyś kupić nowoczesny rower MTB, miejski, trekkingowy lub szosowy – zainteresuj się marką Accent. Rowery tej firmy są wyjątkowo dopracowane i bogato wyposażone, w stosunku do ceny. Accent to własny brand jednego z największych dystrybutorów części rowerowych w Polsce. Firma matka od lat rozprowadzając na rodzimym rynku osprzęt wielu znanych marek rowerowych, ma odpowiednie kontakty i wiedzę, aby z nieograniczonej oferty azjatyckich fabryk wybrać najlepsze komponenty. Następnie Accent jest w stanie złożyć z nich rowery o atrakcyjnej stylistyce i w konkurencyjnych cenach. Sercem każdego roweru jest rama. Jeśli chciałbyś zakupić gotową ramę i złożyć na niej rower, ale nie chcesz płacić majątku za logo prestiżowych marek, jesteś właściwie skazany na Accenta. Ramy trekkingowe Accent Nordkapp czy przełajowe CX One to od lat hity rynkowe. Ramy są lekkie, mocne i mają wiele pomysłowych patentów. Jednakże rowery Accent z osprzętem zaproponowanym przez producenta są tak dobrze wyposażone, że kupno samej ramy opłaca się tylko jeśli masz bardzo dużo własnych części do zmontowania roweru.

Rowery Accent MTB wyglądają doskonale i mają nowoczesne geometrie. Gotowe rowery oparte o ramę Accent Peak w wersji karbonowej i aluminiowej są tak skonfigurowane, żeby nadawały się do startu w zawodach. Oczywiście poziom wyposażenia jest proporcjonalny co ceny roweru, ale dobór osprzętu zwykle jest optymalny.

Rynek rowerowy jest podatny na mody. Po latach zainteresowania rowerami Enduro o dużym skoku zawieszenia niedawno przyszedł czas na rowery przełajowe i gravelowe. Są to uterenowione szosówki z prześwitami ram dostosowanymi do szerszych opon. Także geometrie przełajów i graveli są nieco inne niż klasycznych rowerów szosowych. Accent trzyma rękę na pulsie i co roku pokazuje nowe odmiany uterenowionych kolarzówek, dostosowując ramy do napędów jednorzędowych i wprowadzając w pełni karbonowe modele. Rower przełajowy CX One to z kolei maszyna skonfigurowana do udziału w zawodach cyklokrosowych. Ma odpowiednią szerokość ogumienia dopuszczaną przez UCI i geometrię wyścigową.