Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Rowery holenderskie

Rower miejski holenderski to świetny wybór dla osób, które potrzebują taniego w utrzymaniu, wygodnego i eleganckiego środka transportu po mieście. Docenią go przede wszystkim osoby o dużym wyczuciu stylu, którym zależy na nietuzinkowym designie. W naszym sklepie dostępne są wersje w różnych wariantach kolorystycznych, wyposażone w dodatkowe akcesoria, takie jak oświetlenie, bagażnik lub kosz do przewożenia bagaży. Na CentrumRowerowe.pl znajdziesz modele od popularnych marek, charakteryzujące się wysoką jakością wykonania.

brak wyników
Od
Do

POLECAMY

Rower miejski damski UNITY Mosca
4,6

5 opinii

749 ,99 zł
-17% Najniższa cena: 899,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie w piątek!
Rower miejski damski ROMET Pop Art Eco 26
5,0

1 opinia

1 429  zł
-11% Najniższa cena: 1 599 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie w piątek!
Rower miejski damski ROMET Pop Art Eco 28
4,7

3 opinie

1 429  zł
-11% Najniższa cena: 1 599 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie w piątek!
Dostępny również stacjonarnie Znajdziesz w naszych salonach: Warszawa (CH Okęcie Park), Aleja Krakowska 61, 02-183 Warszawa Wrocław (CH Aleja Bielany II), ul. Czekoladowa 20, 55-040 Bielany Wrocławskie
Rower miejski damski ROMET Art Deco Eco
4,5

2 opinie

1 699  zł
Cena katalogowa: 2 499 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie w piątek!
Rower miejski damski ROMET Art Deco Lux
4,9

11 opinii

1 799  zł
-10% Najniższa cena: 1 999 zł
Raty 10 x 0%
Dostępny tylko
stacjonarnie w Warszawie
Znajdziesz w naszych salonach: Warszawa (CH Okęcie Park), Aleja Krakowska 61, 02-183 Warszawa Wrocław (CH Aleja Bielany II), ul. Czekoladowa 20, 55-040 Bielany Wrocławskie

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Rower „Holenderka” to bardzo popularne rozwiązanie dla osób, które na dwóch kółkach poruszają się głównie po mieście. Świetnie sprawdzi się rowerzystom dojeżdżającym kilka lub kilkanaście kilometrów do miejsca pracy, a także robiącym zakupy. Dzięki dodatkowemu wyposażeniu w prosty sposób mogą zostać one przewiezione do domu. Tego typu rowery chętnie stosowane są również do rekreacyjnych wycieczek w gronie znajomych – po miejskich parkach lub starówkach.

Rower Holenderski – jaki wybrać?

Najczęściej spotkać można rower holenderski damski, charakteryzujący się geometrią o niskim przekroku, ułatwiający wsiadanie oraz postoje. Warto zwrócić uwagę, aby konkretny model był wyposażony w osłonę korby i łańcucha. Takie rozwiązanie dostępne jest w większości „holenderek”, m.in. w Romet Art Deco Classic, Romet Sonata Eco, czy Romet Pop Art. Eco 28. Bardzo istotną funkcję pełni również wyposażenie, takie jak bagażniki czy kosze umożliwiające wygodny, bezproblemowy transport bagażu. Są one obecne w Romet Art Deco Lux, Romet Pop Art Lux czy Romet Pop Art Classic. Warto też wziąć pod uwagę kolorystykę. Osoby szukające roweru miejskiego damskiego holenderskiego w pozytywnie nastrajających barwach mogą zdecydować się np. na różowy Romet Art Deco Eco bądź limonkowy Romet Sonata 2.