Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

RESTRAP

Nikt nie projektuje tak dobrych produktów dla rowerzystów, jak sami rowerzyści, czego przykładem jest brytyjska firma Restrap. Zaczęło się niewinnie, od wykonania kilku rzeczy na potrzeby założyciela późniejszej marki oraz jego przyjaciół. Obecnie to prężnie rozwijający się interes, który przyciąga kompleksowym podejściem do potrzeb klientów… i świata.

  • Marka: RESTRAP
brak wyników
Od
do
54 ,99 zł 54,99
Dostawa GRATIS
54 ,99 zł 54,99
Dostawa GRATIS
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej
4,4

3 opinie

5,0

5 opinii

5,0

5 opinii

5,0

5 opinii

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę
5,0

3 opinie

5,0

1 opinia

Nowość

469 ,99 zł 469,99
Dostawa GRATIS
5,0

1 opinia

5,0

1 opinia

5,0

1 opinia

5,0

1 opinia

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej

Torby i sakwy Restrap

Restrap produkuje szereg akcesoriów dla pasjonatów kolarstwa, w tym w szczególności dla fanów bikepackingu. Każda sakwa czy torba na kierownicę Restrap jest wysokiej jakości, szyta ręcznie ze starannie dobranych materiałów od lokalnych dostawców. Cały proces, od projektowania po pakowanie, zachodzi z troską o środowisko naturalne.

Tym, na co przede wszystkim stawia marka, jest funkcjonalność. Dlatego wybiera materiały o konkretnych właściwościach – wytrzymałe, lekkie oraz odporne na ścieranie. Dzięki temu torby, bez względu na to, czy montowane są na kierownicy, ramie, czy innym elemencie roweru, dobrze służą przez długi czas. A zanim trafią w ręce klientów, muszą przejść testy w terenie. W ten sposób każdy projekt jest dopracowywany tak, aby końcowy efekt prac jak najlepiej służył przyszłym użytkownikom.