Tło

Odwiedź nasz salon we Wrocławiu. Dowiedz się więcej

Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

GOODYEAR

Goodyear jest znanym producentem w dziedzinie motoryzacji, ale od początku istnienia produkował opony rowerowe, które przyniosły mu sławę, a wieść o amerykańskim przedsiębiorstwie obiegła niemal cały świat. Teraz znów wraca do korzeni! Specjalnie zaprojektowane gamy opon rowerowych z charakterystycznym logiem „uskrzydlonej stopy Merkurego” znajdują zastosowanie w zależności od przeznaczenia w rowerach: szosowych, MTB, gravelowych, miejskich czy trekkingowych.

  • Marka: GOODYEAR
Od
Do
Produkty z dostawą od 72 godzin

POLECAMY

4,3

7 opinii

139 ,99 zł
Dostawa GRATIS
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

POLECAMY

4,7

8 opinii

139 ,99 zł
Dostawa GRATIS

POLECAMY

4,5

2 opinie

159 ,99 zł
Dostawa GRATIS

POLECAMY

5,0

3 opinie

279 ,99 zł
Dostawa GRATIS

POLECAMY

5,0

2 opinie

POLECAMY

5,0

3 opinie

279 ,99 zł
Dostawa GRATIS

POLECAMY

5,0

2 opinie

299 ,99 zł
Dostawa GRATIS

POLECAMY

5,0

2 opinie

POLECAMY

5,0

1 opinia

5,0

1 opinia

279 ,99 zł
Dostawa GRATIS

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę
4,0

2 opinie

299 ,99 zł
Dostawa GRATIS
5,0

1 opinia

279 ,99 zł
Dostawa GRATIS
5,0

1 opinia

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej

Goodyear to jeden z czołowych liderów specjalizujący się w produkcji ogumienia do niemal wszystkich rodzajów pojazdów, w tym również rowerów. Na ich oponach jeździ niemal cały świat, a pochlebne opinie nie pozostawiają złudzeń i żadnych wątpliwości, na kogo warto postawić. Dlaczego cieszą się tak dobrą sławą?

„Więcej ludzi jeździ na oponach Goodyear niż na jakichkolwiek innych”

Takie hasło było znakiem rozpoznawalnym marki od 1916 roku. Goodyear bardzo dobrze wykorzystał potencjał i zainteresowanie jednośladami w latach 90. XIX wieku. To właśnie w tym okresie – a dokładniej od 1898 roku w zakładzie w East Akron w stanie Ohio produkowano opony do tych środków transportu. Fakt ten nie przeszedł bez echa i otworzył szerokie perspektywy dla Goodyear’a, dzięki czemu tytuł jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek należał właśnie do Amerykanów, a od wspomnianego 1898 roku sprzedały się miliony sztuk ogumienia!

„Uskrzydlona stopa Merkurego” na każdej oponie

„Wingfoot”, czyli  skrzydlata stopa zdobi logo Goodyear od 1901 roku. Jest ona utożsamiana z greckim Hermesem i jego rzymskim odpowiednikiem Merkurym. Sam założyciel marki – Frank Seiberling – dostrzegał wiele cech wspólnych pomiędzy produktami Goodyear a wspomnianymi mitycznymi bóstwami. Merkury był nie tylko patronem handlarzy i ludzi zajmujących się rzemiosłem, ale również uznawano go za posłańca dobrych wiadomości. Można więc uznać, że każda nowo powstała opona z logo „Wingfoot” wnosiła właśnie „coś dobrego” na rynek ogumienia, co pozwalało Goodyear’owi osiągnąć tak dużą popularność i uznanie wśród użytkowników na całym świecie.

Powrót do korzeni w wielkim stylu

Na przestrzeni dziesięcioleci amerykańskie przedsiębiorstwo udowadniało, że nie boi się wyzwań, a w słowniku nie ma stwierdzenia „nie da się”. Koncentracja na zmieniające się potrzeby konsumentów i nawiązanie do początków firmy, zaowocowały poszerzaniem własnego portfolio. Rower jako środek transportu zyskuje na znaczeniu i coraz więcej osób chętniej z niego korzysta, dlatego logo Goodyear można dostrzec w niemalże każdym typie jednośladu w zależności od przeznaczenia – szosowym, MTB, gravelowym, a także dedykowanym do bardziej rekreacyjnej jazdy.

Wykorzystane technologie to coś, co wyróżnia Goodyear na tle konkurencji. Różne gęstości oplotu, warstwy konstrukcji, wzmocnienia pod bieżnikiem gwarantują wytrzymałość, a perspektywy na ich ulepszanie nie nikną. Nieustanne unowocześnienie nie jest podążaniem za trendami, a wsłuchaniem się w potrzeby przyszłych użytkowników, aby oferować im jak najlepsze produkty, spełniające ich oczekiwania. W tym celu prawie wszystkie modele ogumienia są bezdętkowe i posiadają nowatorski kształt stopki, dla jeszcze lepszych wrażeń.Seria Eagle została stworzona z myślą o ultrawysokich osiągach do rowerów szosowych. Zapewnia doskonałą przyczepność na każdym zakręcie, zjeździe i podjeździe. Pewne prowadzenie i wydajność na jak najwyższym poziomie można dostrzec niemalże od samego startu!Gamie opon miejskich/trekkingowych Transit niestraszne są warunki atmosferyczne! Poradzi sobie w nawet tych najcięższych, a przyczepność, bezpieczeństwo i ochrona przed przebiciem są gwarancją najwyższej jakości wykonania. Opony terenowe County i Connector to doskonali towarzysze zróżnicowanych nawierzchni, od tych luźniejszych, po wyboiste i dość równe. Specjalnie opracowane wzory bieżników oferują niskie opory toczenia, zwiększoną trwałość i optymalną szybkość.Dla zwolenników MTB, Goodyear stworzył serie Peak, Escape, Newton oraz Newton ST. Ich wytrzymałe konstrukcje bieżników i elastyczne osnowy przyczyniają się do niskich oporów toczenia, doskonałego kontaktu z podłożem, a także skutecznego hamowania w każdych warunkach.