Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

HJC

HJC to marka w branży rowerowej, która może pochwalić się długoletnim doświadczeniem. Zaawansowane materiały, wielokrotne testy w laboratorium i rozpoznawalność na całym świecie to jej główne cechy. HJC nie tylko produkuje kaski dla amatorów i średniozaawansowanych kolarzy, ale także bierze czynny udział jako partner w wyścigach MotoGP. Postaw na idealnie zaprojektowane produkty i sprawdź ofertę.

  • Marka: HJC
brak wyników
Od
do

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej

POLECAMY

5,0

2 opinie

1 099  zł 1099,00
Dostawa GRATIS

Wyprzedaż

5,0

1 opinia

289 ,99 zł 289,99
-38% 469 zł
Dostawa GRATIS

Wyprzedaż

5,0

1 opinia

289 ,99 zł 289,99
-38% 469 zł
Dostawa GRATIS

Wyprzedaż

5,0

1 opinia

289 ,99 zł 289,99
-38% 469 zł
Dostawa GRATIS

Wyprzedaż

5,0

1 opinia

289 ,99 zł 289,99
-38% 469 zł
Dostawa GRATIS
409 ,99 zł 409,99
Dostawa GRATIS
409 ,99 zł 409,99
Dostawa GRATIS
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Początkowo marka HJC była rozpoznawalna dzięki produkcji kasków motocyklowych. Ich skuteczność i zdobyte doświadczenie w produkcji przełożyło się na podbicie także branży kolarskiej. Dziś ten producent jest znany we wszystkich krajach europejskich, a także rozpoznawalny na całym świecie. 

HJC – synonim kasków w jakości premium

 Ponad 50 lat na rynku spowodowało, że marka HJC zyskała ugruntowaną pozycję w branży kolarskiej. Produkuje kaski, które spełniają realne potrzeby nawet zaawansowanych miłośników jazdy na dwóch kółkach. Przechodzą restrykcyjne testy w laboratoriach, a także na specjalnych torach testowych. Dzięki temu spełniają normy bezpieczeństwa, są idealnie wyprofilowane, a także dostosowane do dużej prędkości. 

 Kaski rowerowe HJC to efekt przemyślanych projektów oraz zaawansowanych materiałów. To przekłada się na ich trwałość, wytrzymałość oraz lekkość, czyli wszystko to, czego potrzebują kolarze na trasie. Produkty tej marki możesz spotkać w 65 krajach na całym świecie.

 Początkowo ideą marki HJC była produkcja wysokiej klasy kasków motocyklowych. Dziś w ofercie znajdziesz też modele zarówno przeznaczone do codziennej jazdy, jak i pokonywania długich dystansów na szosie przy jak najkorzystniejszych parametrach. Kaski mają aerodynamiczny kształt, a technologia In-mold odpowiada za pełną ochronę podczas uderzenia. 

 Marka HJC jest także zaangażowana w wydarzenia znane na całym świecie. Wspiera wyścigi MotoGP, współpracuje ze sportowcami odnoszącymi sukcesy na trasach kolarskich, a także dostarcza innowacyjnych i bezpiecznych kasków dla Team Israel Start-Up Nation.

Technologie, na które stawia HJC

 Dla marki HJC najważniejsze jest bezpieczeństwo oraz komfort, dlatego wszystkie kaski są testowane w tunelu aerodynamicznym. Ma to na celu sprawdzić konstrukcję pod względem aerodynamiki i wentylacji. To nie jest jedyne rozwiązanie, które wykorzystuje producent. Opracował też rewolucyjne funkcje CoolpathTM i SelfitTM. Pierwsza technologia ma zapewnić zaawansowane chłodzenie za pomocą wewnętrznej wyściółki, a druga odpowiedzialna jest za samoregulację konstrukcji kasku, która doskonale dopasowuje się do kształtu głowy, niezależnie od nawierzchni na trasie.

 HJC opracował także zaawansowany system wentylacji, ponieważ powietrze rozprasza się po całej powierzchni głowy. Precyzyjnie zaprojektowane otwory wentylacyjne spodobają się kolarzom, którzy stawiają na intensywne treningi i ekstremalne warunki jezdne.

Sprawdź ofertę kasków marki HJC i wybierz model, który okaże się nieocenionym wsparciem na trasie!