Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

MACTRONIC

Polska marka oświetlenia rowerowego. Dzięki zastosowaniu diod wysokiej mocy, wydajnego zasilania i przystępnej cenie lampki rowerowe Mactronic zdobyły szerokie uznanie deklasując starsze i wydawałoby się bardziej uznane firmy produkujące oświetlenie rowerowe.

  • Marka: MACTRONIC
Od
Do

OKAZJE

5,0

1 opinia

139 ,99 zł
Cena katalogowa: 204 zł
Dostawa GRATIS

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę
4,6

5 opinii

76 ,99 zł
Cena katalogowa: 85 zł
Dostawa GRATIS
4,6

14 opinii

PREZENTY

4,7

40 opinii

189 ,99 zł
Cena katalogowa: 217 zł
Dostawa GRATIS

PREZENTY

4,6

29 opinii

239 ,99 zł
Cena katalogowa: 289 zł
Dostawa GRATIS

PREZENTY

4,9

21 opinii

269 ,99 zł
-10% Najniższa cena: 299,99 zł
Dostawa GRATIS

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej
4,6

5 opinii

419 ,99 zł
Cena katalogowa: 509,99 zł
Dostawa GRATIS
4,8

12 opinii

3,0

5 opinii

PREZENTY

4,9

140 opinii

74 ,99 zł
Cena katalogowa: 81 zł
Dostawa GRATIS
5,0

1 opinia

84 ,99 zł
-15% Najniższa cena: 99,99 zł
Dostawa GRATIS

PREZENTY

4,9

64 opinie

89 ,99 zł
Cena katalogowa: 101 zł
Dostawa GRATIS
5,0

2 opinie

94 ,99 zł
Cena katalogowa: 119,99 zł
Dostawa GRATIS
4,5

6 opinii

64 ,99 zł
Dostawa GRATIS

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

MACTRONIC – grunt to oświetlenie

MACTRONIC to polska firma powstała w 1989 roku. Bardzo szybko stała się największym polskim producentem wysokiej klasy sprzętu oświetleniowego. Jej produkty są doceniane i wykorzystywane zarówno przez służby mundurowe, turystów, rowerzystów jak i innych sportowców.

 Od początku działalności marka dostarcza klientom innowacyjne produkty dopasowane do ich różnorodnych potrzeb. Jest to możliwe dzięki badaniom i analizie, testom, jakim poddawany jest każdy nowy model latarek czy innych systemów oświetleniowych. W zespole projektowym powstają rozwiązania technologiczne niejednokrotnie wyznaczające nowe trendy na rynku latarek.

MACTRONIC – rowerowy must have

MACTRONIC w swojej bogatej ofercie posiada latarki, taktyczne, ręczne, czołowe czy rowerowe. Asortyment przeznaczony do aktywności rowerowej obejmuje oświetlenie przednie, tylne oraz zestawy. W ten sposób marka zaspokaja potrzeby szerokiego odbiorcy, aby dobrał produkty odpowiadające jego aktualnym potrzebom.

Lampki rowerowe przydatne są zarówno podczas jazdy po lasach, jak na asfalcie. Przy ich pomocy zasygnalizować można pozostałym uczestnikom ruchu swoje położenie.

Modele w tej kategorii są zróżnicowane pod względem właściwości technicznych, mocy i rozmiaru. Tworzone z myślą o eksploatacji w trudnych warunkach są odporne na wstrząsy i uderzenia, a uszczelki chronią przed kurzem, piaskiem czy pyłem.

Wyposażone w mocne diody lampki emitują ilość światła wystarczającą do oświetlenia drogi w ciemności. Dodatkowo świetnie sprawdzą się przy dużej wilgotności, a tym samym rowerzysta może czuć się bezpiecznie w każdych warunkach.

MACTRONIC – w trosce o środowisko

MACTRONIC w celu minimalizowania wpływu na środowisko umożliwia oszczędne wykorzystanie baterii. Moc urządzeń można dopasować do aktualnego zapotrzebowania na światło, wykorzystując zmienne tryby pracy.

MACTRONIC wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, posiada centrum serwisowe, gdzie pomoc uzyska każdy użytkownik przenośnego oświetlenia. Serwis i naprawa produktów służy przedłużeniu czasu eksploatacji poszczególnych egzemplarzy, jest także przejawem dbałości o środowisko. Zmniejszenie ilości śmieci to jeden z celów działania marki, która chroni naturalne warunki aktywności swoich klientów.

Bez względu na to, gdzie się poruszasz, wybór lampek rowerowych marki MACTRONIC będzie trafnym wyborem!