Tło

Odwiedź nasz salon we Wrocławiu. Dowiedz się więcej

Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

BRUNOX

Brunox, czyli szwajcarska precyzja w czyszczeniu i konserwacji rowerów. Firma opatentowała pierwszy na świecie system antykorozyjny wraz z podkładem wykorzystującym żywicę epoksydową. Producent dąży do maksymalnej funkcjonalności (nieograniczony czas przechowywania w temperaturze pokojowej), a także stara się mieć pozytywny wpływ na środowisko eliminując obecność cynku, ołowiu czy kwasów mineralnych.

  • Marka: BRUNOX
Od
Do

WYPRZEDAŻ

5,0

2 opinie

57 ,99 zł
-11% Najniższa cena: 64,99 zł
Dostawa GRATIS
Odbierz w Paczkomacie już w weekend!

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę
29 ,99 zł
Dostawa GRATIS
Odbierz w Paczkomacie już w weekend!
4,9

65 opinii

34 ,99 zł
Dostawa GRATIS
Odbierz w Paczkomacie już w weekend!
5,0

39 opinii

39 ,99 zł
Dostawa GRATIS
Odbierz w Paczkomacie już w weekend!
5,0

39 opinii

41 ,99 zł
Dostawa GRATIS
Odbierz w Paczkomacie już w weekend!
5,0

11 opinii

79 ,99 zł
Cena katalogowa: 89,90 zł
Dostawa GRATIS
Odbierz w Paczkomacie już w weekend!
4,9

43 opinie

89 ,99 zł
Dostawa GRATIS
Odbierz w Paczkomacie już w weekend!
4,9

65 opinii

Sprzedaż od 2 szt.
24 ,99 zł / szt.
Cena katalogowa: 26,90 zł
Dostawa GRATIS
Odbierz w Paczkomacie już w weekend!

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej

Brunox to szwajcarska firma wyspecjalizowana w dostarczaniu nowoczesnych preparatów do czyszczenia i konserwacji wszelkich ruchomych części w Twoim rowerze, smarowania łańcucha czy też pielęgnacji części karbonowych. Jeżeli potrzebny Ci neutralizator rdzy lub spray do amortyzatorów to także spójrz na ofertę tego producenta. 

Dlaczego miałbyś dać szansę produktom Brunox? Szwajcarzy wiedzą, czego potrzeba rowerowi, żeby nie zawiódł Cię na szosie czy podczas zjazdu w górach. Jadąc z łańcuchem nasmarowanym olejem Brunox Top-Kett poczujesz pewność. Zapewni cichą pracę napędu i przerzutek, a także ochronę przed kurzem czy brudem. Wykona niewidoczną gołym okiem robotę, zabezpieczając łańcuch przed wpływem deszczu czy błota. Nie musisz bać się o rdzę! Jazda zimą? Top-Kett zabezpiecza też przed solą.

Brunox – spraye do amortyzatorów i pielęgnacji elementów karbonowych

W ofercie Szwajcarów znajdziesz produkty do pielęgnacji, oleje do łańcucha, spraye do amortyzacji czy też środki czyszczące do elementów karbonowych w Twoim rowerze. Ich zestawy do konserwacji napędu cieszą się od lat uznaniem rowerzystów.

Brunox stworzył spray do amortyzatorów Deo, który wydłuża żywotność tej niezwykle istotnej części, dobrze ją czyści i konserwuje. Dzięki niemu praca amortyzatorów i siłowników jest bardziej płynna. Docenisz ten preparat, jeżeli potrzebujesz niezawodnego wsparcia dla swojego roweru MTB, FR, Enduro czy trekkingowego.

Warto spojrzeć także na środek do pielęgnacji elementów karbonowych Brunox Carbon Care. To starannie przygotowany preparat, który pomoże wyczyścić rower, a po wypolerowaniu nada mu wygląd jak z dnia zakupu. Znajomi nie będą mogli oderwać wzroku od Twojego jednośladu.

Zaawansowane preparaty czyszczące Brunox

Szwajcarzy produkują preparaty antykorozyjne, czyszczące i konserwujące do broni, samochodów czy też ochrony metalowych elementów domu, narażonych na wilgoć. Tak szeroki zakres kompetencji wpływa także na branżę rowerową – Brunox wykorzystuje doświadczenia z różnych rynków, żeby tworzyć skuteczne preparaty dedykowane rowerom.  

Szwajcarska marka Brunox nieustannie szuka nowych rozwiązań technologicznych, firma opatentowała chociażby pierwszy na świecie system antykorozyjny wraz z podkładem, który wykorzystuje żywicę epoksydową.

Wydajność i troska o środowisko

Produkty Brunox starczają na długo, bo są bardzo wydajne. Nie musisz martwić się, że nie o zużycie szybko całego opakowania preparatu. Możesz go przechowywać długo w temperaturze pokojowej.

Używając produktów Brunox myślisz też o środowisku naturalnym. Środki tej firmy przygotowane są tak, żeby maksymalnie ograniczyć ich wpływ na wodę i ziemię poprzez eliminację cynku, ołowiu i kwasów mineralnych.