Koła FFWD WHEELS

Holenderska marka FFWD Wheels bardzo szybko zaskarbiła sobie uznanie miłośników jednośladów z całego świata. Założona w 2006 roku firma specjalizuje się w produkcji ręcznie splatanych kół karbonowych. W manufakturze FFWD powstają części wyróżniające się ponadprzeciętną lekkością i budzącą podziw wytrzymałością. Wheelbuilderzy zasłynęli z modeli dedykowanych rowerom szosowym. Gama produktów jest jednak znacznie szersza. Dużą popularnością cieszą się koła FFWD do jazdy na czas, triathlonu czy cyklocrossu - sprawdź ofertę naszego sklepu!

Wyczyść filtry
  • Marka: FFWD
brak wyników
Od
do

POLECAMY

3 849  zł 3849,00
-10% 4 299 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
5 649  zł 5649,00
-10% 6 296 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
6 899  zł 6899,00
-10% 7 669 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Założona w 2006 roku marka FFWD Wheels, dzięki wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań, bardzo szybko zdobyła uznanie wśród rowerzystów z całego świata. Obecnie należy do grona elitarnych producentów, których części nie są wykonywane masowo. W niewielkiej holenderskiej manufakturze w mieście Zwolle ręcznie zaplata się najwyższej jakości koła FFWD. Cechuje je imponująca lekkość i olbrzymia wytrzymałość. Należy podkreślić, że firma prężnie działa również w naszym kraju. FFWD Polska proponuje koła idealne dopasowane nie tylko do rowerów szosowych, ale także do graveli, CX-ów, jazdy w triathlonie czy na torze.

FFWD INNOVATIONS – nowatorskie pomysły

Największą zaletą rozwiązań zaproponowanych przez holenderskich wheelbuilderów jest wykorzystanie w produkcji obręczy włókna węglowego, popularnie określanego mianem karbonu. Użytkownik otrzymuje produkt niesamowicie lekki, a zarazem wytrzymały. Koła szosowe FFWD uznawane są za jedną z ciekawszych propozycji na rynku. Należy podkreślić, że FFWD to także koła idealne dopasowane do graveli, CX-ów, jazdy w triathlonie czy na torze.

Karbon to nie jedyne zastosowane przez Holendrów udogodnienie. Producent w swoich modelach stosuje innowacyjne technologie. Na przykład DARC w modelu FFWD Tyro, gdzie umieszczono podwójny łuk, który zminimalizuje opory powietrza. Natomiast w Ryot44 zdecydowano się na montaż aerodynamicznego profilu LAW Tech, co pozwala na ich montaż w gravelach.

Bogaty zestaw akcesoriów od FFWD

FFWD to przede wszystkim najwyższa jakość. Producent do wybranych modeli dołącza zestaw przydatnych akcesoriów. Torbę do przechowywania, zestaw wentyli i fabrycznie zamontowaną taśmę tubeless znajdziesz m.in. w kołach z serii FFWD Tyro, Ryot 44 czy 55. Umożliwia to użytkownikowi szybką konwersję na system bezdętkowy.