Tło

Odwiedź nasz salon we Wrocławiu. Dowiedz się więcej

Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Selle Monte Grappa

Selle Monte Grappa to rodzinna firma założona przez braci Baggio na północy Włoch w 1970 roku. Początkowo zajmują się wyłącznie produkcją prętów do siodeł dla innych włoskich producentów. Dopiero w 1990 roku tworzą pierwszy model siodła, który po 4 latach prezentują na targach rowerowych w Padwie. Tak zaczyna się droga małego rodzinnego interesu, który staje się dziś jednym z europejskich liderów w produkcji siodeł rowerowych.

  • Marka: SELLE MONTE GRAPPA
Od
Do
Produkty z dostawą od 72 godzin
5,0

4 opinie

5,0

4 opinie

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

50 lat działalności oraz podążanie za najnowszymi trendami ugruntowało pozycję lidera marki Selle Monte Grappa na rynku rowerowym. Dziś jest niekwestionowanym liderem wśród producentów siodeł oraz coraz bardziej popularnym twórcą akcesoriów.

Z myślą o każdym rowerzyście

Kolekcje tworzone przez Selle Monte Grappa dedykowane są zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Firma wypuszcza na rynek również linie dziecięce. Duża gama produktów pozwala dostosować je do indywidualnych preferencji. Modele różnią się między sobą budową, kształtem oraz przeznaczeniem. Produkowane przez Włochów siodła rowerowe pokrywane są skajem, skórą syntetyczną, naturalną lub VLN. Te dedykowane jeździe rekreacyjnej cechuje duża miękkość. Wygodne, szerokie siedziska przeważnie wyściełane są elastycznym poliuretanem. Niekiedy zostają wzbogacone o wypełnienie żelowe, co zwiększa komfort jazdy po nierównościach. Zwykle posiadają także klasyczną amortyzację na sprężynach. Wyróżnikiem smukłych i lekkich modeli treningowych jest fakt, że najczęściej opierają swoją konstrukcję na drążonym RSV-ie.

Wyprodukowane w Europie

Pasja do jazdy sprawiła, że tworzą produkty, które w pełni odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających miłośników dwóch kółek. Użytkownicy cenią ręczne wykonanie oraz wysoką jakość. Bardzo często zwracają uwagę na fakt, że kupują części pochodzące w 100% ze słonecznej Italii. Klasyczny design i wygoda użytkowania to znaki charakterystyczne siodeł Selle Monte Grappa.