Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

MOMUM

Momum produkuje akcesoria rowerowe niezbędne fanom jednośladów. Wśród nich znaleźć można wyroby do konserwacji napędu, m.in. oleje czy woski do łańcucha, jednak marka nie ogranicza się tylko do nich. Przy pomocy pompek uzupełnisz ciśnienie, natomiast uszczelniacze do opon pomogą szybko usunąć awarię. Momum to także dbałość o design, dlatego kolorowe gripy czy wentyle dopasujesz do stylu swojego roweru.

  • Marka: MOMUM
Od
Do

POLECAMY

PREZENTY

4,7

152 opinie

4,5

2 opinie

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
4,5

2 opinie

4,5

2 opinie

Nowość

152 ,99 zł
-10% Najniższa cena: 169,99 zł
Dostawa GRATIS
4,7

3 opinie

49 ,99 zł
-17% Najniższa cena: 59,99 zł
Dostawa GRATIS
4,5

2 opinie

59 ,99 zł
Cena katalogowa: 98,99 zł
Dostawa GRATIS
4,5

2 opinie

63 ,99 zł
Cena katalogowa: 104,99 zł
Dostawa GRATIS
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej
4,7

10 opinii

4,7

16 opinii

32 ,99 zł
Dostawa GRATIS

Nowość

5,0

3 opinie

4,7

16 opinii

139 ,99 zł
Dostawa GRATIS
4,7

152 opinie

175 ,99 zł
Dostawa GRATIS

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Hiszpańska marka Momum od ponad 20 lat zdobywa doświadczenie w sektorze rowerowym, co przekłada się na ich najwyższą jakość. Wysiłek wkładany w ulepszenie poszczególnych modeli finalnie dostarcza klientom niezapomnianych wrażeń. Każda decyzja to dążenie do ruchu, nabierania rozpędu oraz napędu do wprowadzenia innowacyjnych zmian.

W Momum opracowywana jest szeroka gama artykułów, zarówno tych w fazie produkcyjnej, jak i dostępnych już na rynku. Intensywnie testowane gwarantują spełnienie standardów wymaganych dla funkcjonalnych, szybkich i bezpiecznych modeli.

Współpraca ze znanymi markami to z jednej strony prestiż, a z drugiej dążenie do wspólnej jakości odczuwanej podczas pedałowania. Specjaliści Momum na pierwszym miejscu stawiają kryteria dopasowania produktów do potrzeb klientów. W ten sposób firma staje się częścią doświadczenia rowerzystów, a tym samym lepiej rozumie ich oczekiwania.

Momum – akcesoria

Momum specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju akcesoriów i komponentów rowerowych. Wśród nich wyróżniają się woski do łańcucha, wentyle czy gripy.

Woski i oleje firmy Momum zapewniają dobre smarowanie oraz czysty łańcuch i kasetę. Ich aplikacja skutecznie chroni przed brudem, błotem i wodą, a co za tym idzie znacząco zmniejsza zużycie napędu. Dodatkowo trzeba pamiętać, że odpowiednio nasmarowany łańcuch lepiej przenosi energię pedałowania, a to z kolei pozwala generować większą moc. Wszystko to sprawia, że produkty tej marki zdobywają zaufanie profesjonalistów i amatorów.

Momum wytwarza także wysokiej jakości wentyle. Wykonane z trwałego aluminium oraz w różnych kolorach nadają ciekawego wyglądu obręczom. Design roweru bez problemu uzupełnić można także przy pomocy gripów. Ich minimalistyczna konstrukcja gwarantuje pewny chwyt kierownicy i właściwe sterowanie niezależnie od warunków.

Pompki Momum wyróżniają się kompaktowymi rozmiarami oraz niezawodnością. Bez problemu można zabrać je na rowerowe wypady by w razie potrzeby uzupełnić ciśnienie opon.

Jeżeli stawiasz na niezawodny design, produkty Momum spełnią te oczekiwania!