Tło

Odwiedź nasz salon we Wrocławiu. Dowiedz się więcej

Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

RONDE

Ronde to jeden z najbardziej ekonomicznych na rynku mierników mocy dla kolarzy szosowych. Konstrukcja urządzenia jest bardzo podobna do sprzętu firmy Stages. Po wewnętrznej stronie lewego ramienia mechanizmów korbowych Shimano z serii 105, Ultegra i Dura-Ace Ronde instaluje czujnik mierzący ugięcie ramienia podczas pedałowania, obroty i parę innych danych. Dokładność pomiaru ma być porównywalna do najlepszych na rynku, przy cenie niższej o kilkadziesiąt procent.

  • Marka: RONDE
Od
Do

POLECAMY

1 599  zł
Dostawa GRATIS Raty 10 x 0%

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę
1 399  zł
Cena katalogowa: 1 599 zł
Dostawa GRATIS
1 449  zł
Cena katalogowa: 1 599 zł
Dostawa GRATIS Raty 10 x 0%

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej
1 699  zł
Cena katalogowa: 1 799 zł
Dostawa GRATIS

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

RONDE – zaufaj najlepszym

Marka RONDE specjalizuje się w produkcji mierników mocy i przez lata obecności na rynku rowerowym zyskała ugruntowaną pozycję. Zaufanie kolarzy zdobywa dzięki niezawodności, dokładności pomiaru oraz atrakcyjnej cenie.

Mierniki mocy tego producenta najczęściej bazują na pomiarze jednego z najbardziej dokładnych, czyli z korby. Wprowadzenie treningu na wyższy poziom to połączenie pomiaru z odpowiednim planem treningowym i monitorowaniem postępu. Takie rozwiązanie to bardzo dobra inwestycja w optymalną aktywność bez obawy o przetrenowanie czy trening zbyt lekki.

RONDE – precyzja

Zaangażowanie RONDE w tworzenie innowacyjnych produktów umożliwia włączenie w trening zaawansowanych podzespołów. Dzięki temu obecnie niemal każdy aktywnie spędzający czas rowerzysta może wyposażyć swój jednoślad w pomiar mocy i na bieżąco monitorować swoje przygotowania.

Produkty RONDE zaspokajają oczekiwania profesjonalnych zawodników, a jednocześnie ich ciągła ewolucja umożliwia ich wykorzystanie także wśród amatorów. Już nic nie stoi na przeszkodzie, aby każdy użytkownik roweru informację o treningu uzyskał natychmiast w momencie wysiłku.

Specjaliści zatrudnieni w RONDE rozumieją, że dla profesjonalnego kolarza warunki atmosferyczne nie mogą być przeszkodą w szkoleniu. Z tego powodu zaawansowane produkty RONDE wyposażone zostały w funkcję kompensowania wpływu temperatury. Jest to odpowiedź na zapotrzebowanie efektywnego treningu w różnorodnych warunkach pogodowych. Dzięki temu rozwiązaniu pomimo niesprzyjających uwarunkowań, zachowana została precyzja pomiaru, co z pewnością docenią wymagający użytkownicy.

Zainwestuj w wyższy poziom treningu z marką RONDE!