Tło

Odwiedź nasz salon we Wrocławiu. Dowiedz się więcej

Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

QUAD LOCK

Quad Lock wychodzi naprzeciw potrzebom osób, które chciałyby przymocować do roweru swój telefon lub inne urządzenie. Małe i sprytne uchwyty zostały wykonane z należytą starannością. Są lekkie, wytrzymałe i prezentują się bardzo schludnie. Pozwalają zamocować urządzenie do mostka, kierownicy oraz na ramię.

  • Marka: QUAD LOCK
Od
Do
Adapter QUAD LOCK V3
69 ,99 zł
U Ciebie w poniedziałek!

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę
Adapter QUAD LOCK Mag Universal
99 ,99 zł
U Ciebie w poniedziałek!
Etui QUAD LOCK Original Case Samsung
139 ,99 zł
U Ciebie w poniedziałek!
Uchwyt na telefon QUAD LOCK Bike Mount Pro
5,0

1 opinia

139 ,99 zł
U Ciebie w poniedziałek!
Etui QUAD LOCK MAG Case Iphone
189 ,99 zł
U Ciebie w poniedziałek!
Uchwyt QUAD LOCK Out Front Mount (V2)
189 ,99 zł
U Ciebie w poniedziałek!

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Produkty z dostawą od 72 godzin
Etui QUAD LOCK Original Case Iphone
139 ,99 zł
Wyślemy w 5-10 dni
Uchwyt QUAD LOCK Out Front Mount Pro
279 ,99 zł
Wyślemy w 5-10 dni
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Życie w XXI wieku pozwala na wykorzystywanie gadżetów umożliwiających śledzenie każdego detalu związanego z uprawieniem sportu. Obecność smartfona pomaga korzystać z systemu GPS, utrzymywać kontakt z innymi ludźmi oraz monitorować aktywność podczas jazdy rowerowej. Żeby jednak przytwierdzić swój telefon do roweru, potrzebny jest nowoczesny uchwyt, który zapewni bezpieczeństwo drogocennego sprzętu.

Początki firmy Quad Lock

Quad Lock produkuje najlepszy asortyment do tego celu. Firma powstała w Australii, podczas pełnego opadów lata 2011. Projektant Chris Peters wpadł na pomysł stworzenia czegoś, co byłoby lepsze od dotychczasowych rozwiązań i pozwalałoby na korzystanie ze smartfona podczas jazdy rowerowej. Finansowanie pomysłu odbyło się za pomocą coraz bardziej popularnego Crowd Fundingu, a także mediów społecznościowych i reklam w Internecie. Serwis Kickstarter umożliwił Chrisowi zebranie wszystkich funduszy w ciągu pierwszych dwóch tygodni. Zainteresowanie rowerowym systemem mocowania telefonu zaskoczyło założyciela firmy i zachęciło go do dalszych starań nad poprawą jakości oraz designu.

Dziś firma jest liderem sprzedaży akcesoriów do montażu smartfonów. W swoim asortymencie posiada systemy przeznaczone zarówno dla kolarzy, jak i biegaczy, motocyklistów oraz kierowców. Uchwyty Quad Lock pasują do wielu iPhone’ów oraz modeli Samsung Galaxy. Istnieją również produkty, które cechuje uniwersalność. Marka interesuje się także ciekawymi trasami kolarskimi, takimi jak Baja Divide, która prowadzi przez meksykańską część Kalifornii. Pośród błota i kurzu zachodniej Ameryki, zawodnicy korzystają z uchwytów australijskiej firmy, która dostarcza niezbędne narzędzie do wygodnego korzystania z systemu GPS.