Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

URSUS

Ursus to marka, która ma włoską historię i prężnie działa na rynku od 1967 roku. Takie doświadczenie w branży rowerowej przekłada się na trwałość i funkcjonalność komponentów oraz akcesoriów rowerowych. Największym atutem marki jest dążenie do doskonałości i otwartość na innowacje. Bez tego nie byłoby produktów rowerowych tak wysokiej klasy. Zobacz, co może Ci zaproponować marka Ursus.

  • Marka: URSUS
brak wyników
Od
do
5,0

2 opinie

49 ,99 zł 49,99
Dostawa GRATIS
1,0

1 opinia

59 ,99 zł 59,99
Dostawa GRATIS

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej
5,0

1 opinia

69 ,99 zł 69,99
Dostawa GRATIS
5,0

2 opinie

69 ,99 zł 69,99
Dostawa GRATIS
79 ,99 zł 79,99
Dostawa GRATIS
5,0

1 opinia

79 ,99 zł 79,99
Dostawa GRATIS
5,0

1 opinia

79 ,99 zł 79,99
Dostawa GRATIS
89 ,99 zł 89,99
Dostawa GRATIS

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Fachowa wiedza, pasja do rowerów i motoryzacji, dbałość o precyzyjne wykończenie i innowacje, to tylko niektóre z elementów, które przekładają się na sukces firmy Ursus na światowym rynku rowerowym. Marka działa od ponad 55 lat, a ich akcesoria i komponenty dotarły na każdy kontynent. Sprawdź naszą ofertę i postaw na wysoki standard wyposażenia Twojego roweru.

Funkcjonalność i innowacje od marki Ursus

Wysokiej jakości komponenty rowerowe Ursus to efekt pracy wielu ludzi w prężnie działającym przedsiębiorstwie. Kluczem do sukcesu jest odpowiedni projekt uwzględniający funkcjonalność i komfort użytkowników, a także dobrze zaplanowana produkcja. Marka wierzy, że każdy, nawet najmniejszy element, ma ogromne znaczenie. I to niezależnie, o jaki produkt do roweru chodzi. Z tą filozofią powstają komponenty Ursus, które podbijają cały świat i gwarantują wysoki poziom zgodności z obowiązującymi normami.

Na co szczególnie warto zwrócić uwagę? Włoska marka posiada szeroką gamę podpórek do rowerów, które docenisz podczas jazdy miejskiej, a także wybierając się na rekreacyjne przejażdżki. Produkty są trwałe i niezawodne, a także niesamowicie proste w użytkowaniu. Marka Ursus proponuje także wiele innowacyjnych rozwiązań, jeśli chodzi o kolarstwo szosowe i terenowe. Wszystko po to, aby zapewnić użytkownikom najwyższą jakość jazdy.

Producent stawia na trwałość swoich komponentów, które mają spełniać swoje zadanie niezależnie od warunków pogodowych. Z produktów można zatem korzystać przez długi czas, bez obaw o uszkodzenia.