Tło

1.04 otwieramy sklep w Warszawie. Dowiedz się więcej

Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Sklep stacjonarny CentrumRowerowe.pl

CentrumRowerowe.pl

stacjonarny sklep rowerowy w Warszawie

Po wielu latach funkcjonowania wyłącznie w Internecie otwieramy pierwszy salon stacjonarny. Sklep rowerowy w Warszawie w jednym miejscu zbiera najlepszy asortyment z naszej oferty. Znajdziesz tu szeroki wybór rowerów, odzieży, części oraz akcesoriów dla kolarzy.

Sklep stacjonarny CentrumRowerowe.pl

Otwieramy za 2 dni

01.04.2023 godzina 10:00

Sprawdź, jakie niespodzianki przygotowaliśmy na Wielkie Otwarcie!
Loga

2700m2

Powierzchnia sklepu

5

Stanowisk serwisowych

700

Rowerów na wystawie

7500

Produktów

Ścieżka rowerowa do testów

Strefa Click&Collect umożliwiająca zakupy i odbiór
zamówień internetowych

Bikefitting
(gebioMized)

Kącik dziecięcy z zabawkami

Profesjonalny punkt mycia rowerów

Certyfikowany serwis Shimano

Jak mało kto znamy się na rowerach

Pracujący w naszym warszawskim sklepie rowerowym specjaliści pomogą Ci w wyborze odpowiednich produktów, które pozwolą jeszcze bardziej cieszyć się jazdą. Możesz tutaj nie tylko na żywo zapoznać się z ofertą naszej firmy, ale także dokonać zakupów od ręki, czyli bez czekania na kuriera!

Najlepszy sklep rowerowy w Warszawie? CentrumRowerowe.pl!

Stacjonarny sklep rowerowy w Warszawie oferuje również naszym klientom to, co niedostępne za pośrednictwem Internetu. Profesjonalny serwis zapewnia kompleksową opiekę nad sprzętem, a nowoczesna pracownia bikefittingowa pomaga w znalezieniu optymalnej pozycji na rowerze. Zajmiemy się tym, co potrzebne do komfortowej jazdy.

Serwis i sklep rowerowy dla każdego

Tworzymy miejsce dla wszystkich rowerzystów. Salon podzieliliśmy na strefy dedykowane zarówno rowerom miejskim czy trekkingowym, jak i bardziej wyczynowym: gravelowym, szosowym oraz MTB. W warszawskim sklepie CentrumRowerowe.pl świetnie odnajdą się kolarze ze sportowym zacięciem, jak również Ci jeżdżący wyłącznie rekreacyjnie.

Bikefitting Warszawa – dopasuj rower raz, a dobrze

Do komfortowej jazdy potrzeba dobrze dopasowanego roweru. Nawet najlepsza rama oraz najnowocześniejszy osprzęt zdadzą się na nic, jeżeli ból pleców lub drętwienie mięśni będą odbierać przyjemność z kręcenia. W stacjonarnym salonie znajduje się w pełni wyposażone studio bikefittingowe. Profesjonalna fitterka, posiłkując się nowoczesnym sprzętem diagnostycznym od gebioMized pomoże w ustaleniu idealnej pozycji na rowerze. Optymalne dopasowanie sprzętu poprawia osiągi oraz wygodę jazdy.

Fachowy serwis rowerowy Warszawa

Profesjonalny serwis rowerowy szybko rozwiąże problemy ze sprzętem, a także pomoże w utrzymaniu go w idealnym stanie. W stacjonarnym sklepie CentrumRowerowe.pl pracują certyfikowani przez Shimano fachowcy z dostępem do najnowszych narzędzi od Park Toola. W najlepiej wyposażonym serwisie rowerowym w Warszawie podejmiemy się najbardziej skomplikowanych napraw, a także kompleksowo przeprowadzimy sezonowy lub gwarancyjny przegląd.