Tło

Odwiedź nasz salon we Wrocławiu. Dowiedz się więcej

Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

TUBOLITO

Dla marki Tubolito ogromnie ważna jest niezawodność i wytrzymałość, jeśli chodzi o akcesoria rowerowe. Właśnie dlatego jako pierwsza firma na rynku wprowadziła innowacyjne dętki produkowane z termoplastycznego elastomeru. W jej ofercie znajdziesz zatem lekkie i kompaktowe części, z którymi możesz liczyć na ochronę przed przebiciem opon. A kiedy będzie to konieczne, zastosujesz specjalny zestaw naprawczy. Jeśli jesteś kolarzem, któremu zależy na nowoczesnych rozwiązaniach, sprawdź propozycje od Tubolito.

  • Marka: TUBOLITO
Od
Do

WYPRZEDAŻ

Dętka TUBOLITO CX/Gravel
2,4

3 opinie

114 ,99 zł
-18% Najniższa cena: 139,99 zł
U Ciebie już jutro!
Dostępny również stacjonarnie Znajdziesz w naszych salonach: Warszawa (CH Okęcie Park), Aleja Krakowska 61, 02-183 Warszawa Wrocław (CH Aleja Bielany II), ul. Czekoladowa 20, 55-040 Bielany Wrocławskie
Dętka TUBOLITO S-Tubo CX/Gravel
124 ,99 zł
Cena katalogowa: 149 zł
U Ciebie już jutro!

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę
Dętka TUBOLITO S-Tubo MTB
4,0

1 opinia

119 ,99 zł
U Ciebie już jutro!
Dętka TUBOLITO Tubo Road
4,9

11 opinii

129 ,99 zł
Cena katalogowa: 139 zł
U Ciebie już jutro!
Dętka TUBOLITO S-Tubo Road
5,0

5 opinii

134 ,99 zł
Cena katalogowa: 149 zł
U Ciebie już jutro!
Łatki do dętek TUBOLITO Tubo Patch kit
5,0

5 opinii

29 ,99 zł
Dostępny tylko
stacjonarnie w Warszawie
Znajdziesz w naszych salonach: Warszawa (CH Okęcie Park), Aleja Krakowska 61, 02-183 Warszawa Wrocław (CH Aleja Bielany II), ul. Czekoladowa 20, 55-040 Bielany Wrocławskie

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej

Tubolito to austriacka firma, która specjalizuje się w tworzeniu dętek o charakterystycznej, pomarańczowej barwie. Wyróżniają się one na tle tradycyjnych, lateksowych lub butylowych produktów z tej kategorii nie tylko kolorem, ale i wysokiej klasy materiałem, z którego powstają. Co ciekawe, Christian Lembacher i Akos Kertesz uznali, że innowacyjny poliuretan warto zastosować w komponentach rowerowych podczas pracy nad membranami do głośników.

Ultralekkie, nowoczesne materiał od Tubolito

Jako zapaleni kolarze górscy założyciele firmy Tubolito wiedzą, jakie znaczenie dla komfortu jazdy oraz osiąganych wyników ma dętka rowerowa. Dlatego, kiedy podczas pracy zetknęli się z niezwykle lekkim, ale i wytrzymałym materiałem, uznali, że może on znaleźć zastosowanie w kolarstwie. I mieli rację. Innowacyjne tworzywo termoplastyczne, z którego powstają produkty takie jak dętka Tubo CX/Gravel, to znakomite rozwiązanie dla wymagających użytkowników. Wykonane z wysokiej jakości materiału dętki są znacznie wytrzymalsze i elastyczniejsze od klasycznych. Zastosowanie ich w rowerze w istotny sposób zmniejsza ryzyko przebicia dętki podczas jazdy.

Nowoczesna technologia pozwala osiągać lepsze wyniki

Lepsza ochrona przed przebiciem, to niejedyny powód, dla którego warto postawić na produkty marki Tubolito. Bardzo ważną cechą charakterystycznych pomarańczowych dętek jest także ich niska waga. Zastosowanie np. modelu Tubo Road pozwala obniżyć masę opon nawet o kilkadziesiąt gramów. Lżejsze ogumienie przekłada się na niższy opór toczenia, co może mieć niebagatelne znaczenie podczas rywalizacji z innymi miłośnikami dwóch kółek.

Ultralekkie dętki Tubolito do roweru każdego typu

Na stronie CentrumRowerowe.pl dostępne są artykuły marki Tubolito stworzone z myślą o kolarzach gravelowych, szosowych czy MTB. Warto sięgnąć zarówno po produkty z serii Turbo, zaprojektowane do codziennej jazdy, jak i ich cieńsze wersje z kategorii S-Turbo. Dzięki swoim wyjątkowo kompaktowym rozmiarom modele takie jak np. S-Tubo Road znakomicie sprawdzają się m.in. jako dętka zapasowa. Na nieprzewidziane awarie dobrze jest też wyposażyć się w Tubo Patch kit, czyli uniwersalny zestaw naprawczy, dzięki któremu można łatwo i szybko naprawić dowolne produkty Tubolito wykonane z TPU.