Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Dętki tubolito

Dętki Tubolito to jedna z najnowszych i najciekawszych koncepcji w kategorii ogumienia rowerowego. Modele wykonywane są z TPU, czyli termoplastycznego poliuretanu. Tworzywo cechuje się nie tylko lekkością, ale także dużą wytrzymałością na uszkodzenia. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że dętka Tubolito z powodzeniem zmieści się do kolarskiej koszulki. Na CentrumRowerowe.pl znajdziesz modele dopasowane do różnych dyscyplin.

Wyczyść filtry
  • Marka: TUBOLITO
Marka TUBOLITO
Polecane marki
Pozostałe marki
brak wyników
Od
Do
2,4

3 opinie

114 ,99 zł
-18% Najniższa cena: 139,99 zł
Dostawa GRATIS

PREZENTY

119 ,99 zł
Cena katalogowa: 149 zł
Dostawa GRATIS
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej
27 ,99 zł
Dostawa GRATIS
Tylko stacjonarnie
119 ,99 zł
Dostawa GRATIS

PREZENTY

4,9

11 opinii

129 ,99 zł
Dostawa GRATIS
5,0

5 opinii

134 ,99 zł
Cena katalogowa: 149 zł
Dostawa GRATIS

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Charakterystyczne pomarańczowe dętki Tubolito cieszą się rosnącym zainteresowaniem kolarzy. Modele wyróżnia nie tylko oryginalna barwa, ale także wyjątkowe właściwości. Termoplastyczny poliuretan to tworzywo, które dotychczas nie było stosowane w produkcji ogumienia, łączy w sobie dużą wytrzymałość, niską wagę i kompaktowe rozmiary.

Jaką dętkę Tubolito wybrać?

Modele dostępne są w różnych wersjach dopasowanych do różnych dyscyplin kolarstwa. Między innymi z myślą o wymaganiach stawianych przez MTB zaprojektowano Tubo MTB Plus i S-Tubo MTB. Szosowcy będą zadowoleni z Tubo Road oraz S-Tubo Road, które gwarantują minimalne opory toczenia, dzięki czemu pozwalają na rozwijanie zawrotnych prędkości.

Dętka Tubolito – na co zwrócić uwagę?

Jeśli chcesz wyposażyć rower w dętkę Tubolito, koniecznie dobierz rozmiar dopasowany do wielkości opon. Dużym ułatwieniem jest fakt, że produkty tej austriackiej marki posiadają duże zakresy szerokości, dzięki czemu bez trudu można znaleźć kompatybilną wersję. Modele pasują do obręczy wyposażonych w popularne wentyle typu presta, czyli wyścigowe.