Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Dętka TUBOLITO S-Tubo CX/Gravel - specyfikacja

Informacje

Informacje handlowe

  • Kod produktu DD171604
  • Kod EAN 9120077571676
  • Waga produktu 36 g

Producent najlżejszych dętek na rynku rozszerza swoją ofertę. Model S-Tubo-CX/Gravel jest dedykowany rowerom przełajowym oraz gravelom. Sprawdzi się nie tylko jako lekka i kompaktowa dętka zapasowa, ale także jako podstawowy wybór dla kolarzy szukających najmniejszych przewag nad rywalami.

Dętka z TPU, czyli termoplastycznego polieturanu to doskonała alternatywa dla stosowanych do tej pory rozwiązań. Tubolito jest lżejsze od modeli lateksowych, a także równie wytrzymałe, co butylowe, dlatego najlepiej sprawdza się u użytkowników, dla których liczą się najdrobniejsze detale.

Wymiana zwykłych dętek na S-Tubo CX/Gravel może pozwolić na ograniczenie masy roweru nawet o kilkadziesiąt gramów, a także realnie ograniczyć opory toczenia. Zysk dotyczy także szczelności i wytrzymałości.

Dodatkową zaletą modelu S-Tubo CX/Gravel, wykonanego z nowoczesnego tworzywa TPU, jest również oszczędność miejsca. Po zwinięciu dętka zajmuje bardzo mało przestrzeni, co czyni z niej idealny zapas do schowania w kieszonce lub podsiodłówce. Co więcej, można bezpiecznie stosować ją w oponie z zaschniętymi pozostałościami po mleczku uszczelniającym Tubeless.

Informacje montażowe:

  • Produkt jest przeznaczony wyłącznie do rowerów z hamulcami tarczowymi.
  • Kompatybilność z kołami w rozmiarze 700C i 650B.
  • Szerokość opony: 30-47 mm

Ten produkt nie był jeszcze oceniany. Produkty w CentrumRowerowe.pl oceniają tylko nasi klienci po zakupie i przetestowaniu produktu.