RITCHEY

Ritchey od 40 lat projektuje i wykonuje komponenty rowerowe najwyższej jakości. Począwszy od grupy Comp przez PRO, WCS i w końcu Superlogic, komponenty Ritchey'a oferują wysoką jakość i trwałość. Potwierdza to zdobiąca w grupie WCS: kierownice, mostki, sztyce, koła i siodła tęczówka zdobywców mistrzostwa i pucharu świata. Ritchey to również doskonałe chwyty, opony a nawet ramy.

Wyczyść filtry
  • Marka: RITCHEY
brak wyników
Od
do

POLECAMY

149 ,99 zł 149,99
-11% 169 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
99 ,99 zł 99,99
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Ritchey to marka, która nazwę zawdzięcza założycielowi Tomowi Ritchey`owi. Słynny, amerykański kolarz założył ją ponad 40 lat temu. Szybko zasłynęła z innowacyjnych rozwiązań, dzięki czemu do dzisiaj uznawana jest za jedną z najciekawszych i najnowocześniejszych w branży. W początkowych etapach działalności firma skupiała się przede wszystkim na sprzedaży ram rowerowych oraz konstrukcji pierwszych rowerów górskich, obecnie rowerzyści cenią ją za wysokiej jakości osprzęt.

Ritchey – marka pełna sukcesów!

Komponenty logowane znakiem Ritchey wielokrotnie przyczyniały się do sukcesu zawodników zdobywających wysokie miejsca na sławnych imprezach kolarskich, takich jak: Igrzyska Olimpijskie, Tour de France czy Mistrzostwa Świata UCI. Nie bez znaczenia jest fakt, że produkty tworzone przez markę są stale unowocześniane. Założycielowi firmy zależy na tym, aby maksymalizować funkcjonalność przy jednoczesnym zmniejszeniu wagi osprzętu.

Marka dedykuje swoje produkty zarówno kolarzom szosowym, crossowym, jak i MTB. Wyróżnia je nie tylko wysoka jakość oraz precyzja wykonania, która ma na celu optymalizację osiąganych przez rowerzystę wyników, ale także ciekawy design. W szerokim asortymencie znajdziemy między innymi sztyce rowerowe, wsporniki, stery, kierownice czy opony. Jednocześnie Ritchey to cenione przez użytkowników gripy i owijki, a nawet profesjonalne narzędzia naprawcze. Na rynku dostępne są także kompletne jednoślady logowane nazwiskiem założyciela: Timberwolf i Road Logic.

Warto dodać, że Ritchey to marka zaangażowana społecznie. Utworzony przez nią Project Rwanda ma na celu poprawić bytność miejscowej ludności poprzez popularyzację rowerów. Amerykańska firma sponsoruje wydarzenia kolarskie oraz lokalną drużynę kolarską.