Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

CAMPAGNOLO

Dziesiątki lat historii, setki sukcesów, tysiące zrealizowanych koncepcji, miliony klientów - włoski Campagnolo pielęgnuje bogatą tradycję, jednocześnie podążając z duchem innowacji, czego efektem jest synteza zaawansowanych technologii i doskonałej jakości z piękną, wysmakowaną stylistyką. Kreatorzy z półwyspu Apenińskiego odegrali doniosłą rolę w rozwoju świata dwóch kółek - to Tullio Campagnolo ponad pół wieku temu stworzył przerzutkę rowerową! Później nastąpiło kolejne mistrzowskie posunięcie-prezentacja 10 i 11-rzędowego napędu, który uczynił włoską markę bezkonkurencyjną. Dziś firma pragnie spełniać swoją wizję dostarczając kolarzom znakomite koła, kasety, łańcuchy, a także inne elementy osprzętu dostosowanego do indywidualnych potrzeb - od turystycznej grupy Veloce po zaawansowaną Super.

Wyczyść filtry
  • Marka: CAMPAGNOLO
brak wyników
Od
do

Wyprzedaż

579 ,99 zł 579,99
-16% 690 zł
Dostawa GRATIS
5,0

6 opinii

159 ,99 zł 159,99
-9% 175 zł
Dostawa GRATIS
5,0

3 opinie

179 ,99 zł 179,99
Dostawa GRATIS
189 ,99 zł 189,99
Dostawa GRATIS
4,7

3 opinie

219 ,99 zł 219,99
Dostawa GRATIS
419 ,99 zł 419,99
-11% 470 zł
Dostawa GRATIS
559 ,99 zł 559,99
-23% 725 zł
Dostawa GRATIS

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Campagnolo to marka bez której nie da się opowiedzieć historii kolarstwa. Włoski producent części zasłynął przede wszystkim z szosowych grup napędowych, które dzięki płynności działania, precyzji oraz doskonałej wytrzymałości komponentów zdobyły uznanie w świecie rowerów i do dzisiaj cieszą się statusem kultowych.

Od skromnych początków do pozycji lidera w branży

Przedsiębiorstwo powstało w 1933 roku i swój szybki rozwój zawdzięczało w głównej mierze utrzymywaniu wysokiej jakości, a także odwadze we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań. Campagnolo jako pierwsze wdrożyło o do rowerów technologie takie, jak szybkozamykacz do kół oraz tylną przerzutkę. W latach 90. włoski producent okazał się także jednym z pionierów stosowania nowatorskiego w tamtym czasie materiału, czyli karbonu do części wykorzystywanych w napędach. Pozwoliło to na znaczne ograniczenie masy klamkomanetek oraz korb.

Grupy Campagnolo

Campagnolo wytwarza przede wszystkim napędy do rowerów szosowych, torowych oraz graveli. Obecnie najpopularniejsze grupy osprzętu od włoskiej marki to:

Szosowe:

  • Campagnolo Centaur,
  • Campagnolo Chorus,
  • Campagnolo Record,
  • Campagnolo Super Record.

A także elektryczny:

  • Campagnolo Super Record EPS

Oraz gravelowy:

  • Campagnolo Eskar

Ciekawostkę może stanowić również fakt, że producent z Vincezy okazał się firmą, która jako pierwsza wprowadza grupy o większej liczbie biegów z tyłu. Najpierw była to pionierska „dziesiątka”, potem „dwunastka” oraz najnowsza „trzynastka”, czyli dedykowany gravelom Eskar.