Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Rowery KONA

Z miłości do ekstremalnych wrażeń i pokonywania własnych słabości na jednośladzie powstała kanadyjska marka Kona. Rowery przez nich produkowane cechują się dużą ergonomią. Nieustannie wprowadzane są nowe, zaawansowane rozwiązania technologiczne, które podnoszą jakość podróżowania. Jednocześnie producent dba o to, aby komponenty, z których zostały wykonane były solidne, a tym samym gwarantowały użytkownikowi wieloletnie funkcjonowanie. Dużym zainteresowaniem cyklistów na całym świecie cieszą się zarówno modele przeznaczone do różnych dyscyplin górskich, jak i typowo miejskie.

Wyczyść filtry
  • Marka: KONA
brak wyników
Od
do
3 499  zł 3499,00
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
7 399  zł 7399,00
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
4 079  zł 4079,00
-13% 4 699 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
9 199  zł 9199,00
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej

Rower Kona zadebiutował na rynku w 1988 roku. Kanadyjska marka od chwili powstania, podczas tworzenia jednośladów zwracała szczególną uwagę na jakościowe rozwiązania, dzięki czemu zaskarbiła sobie rzeszę wiernych fanów. Główną ideą było stosowanie takich technologii, które pozwolą użytkownikowi cieszyć się z pojazdu przez więcej niż parę sezonów. Konsekwencja w działaniu oraz regularnie wprowadzane innowacje zagwarantowały sukces.

Jazda w terenie wymaga posiadania nie tylko konkretnych umiejętności, ale także dobrego sprzętu. Każdy rower Kona do MTB został stworzony z myślą o wysokich wymaganiach użytkowników. Opracowano nowoczesną geometrię ramy oraz innowacyjny system rozmiarów, które pozwalają na osiągnięcie jeszcze większego stopnia wygody podczas jazdy. Topowe projekty marki posiadają ramy wykonane z aluminium stopu 7005/6061, dzięki czemu wykazują bardzo dużą wytrzymałość. Modele wyposażane są w osprzęt popularnych marek, co gwarantuje długą żywotność komponentów oraz wysoką przyjemność z jazdy.

Dzisiaj rowery Kona to nie tylko rowery MTB dedykowane różnym dyscyplinom kolarstwa górskiego, ale także m.in.: miejskie, gravele czy dziecięce. Marka podąża z duchem czasu i w swoim portfolio posiada także e-bike`i.