Tło

Odwiedź nasz salon we Wrocławiu. Dowiedz się więcej

Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Rowery Kona

Z miłości do ekstremalnych wrażeń i pokonywania własnych słabości na rowerze powstała kanadyjska marka Kona. Produkty te cechują się dużą ergonomią. Nieustannie wprowadzane są nowe, zaawansowane rozwiązania technologiczne, które podnoszą jakość podróżowania. Jednocześnie producent dba o to, aby komponenty, z których zostały wykonane, były solidne, a tym samym gwarantowały użytkownikowi wieloletnie funkcjonowanie. Dużym zainteresowaniem cyklistów na całym świecie cieszą się zarówno modele przeznaczone do różnych dyscyplin górskich, jak i typowo miejskie.

  • Marka: KONA
Od
Do

POLECAMY

Rower gravel KONA Rove NRB
5,0

1 opinia

6 899  zł
Cena katalogowa: 9 199 zł
Dostawa GRATIS Raty 10 x 0%
U Ciebie już jutro!
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Innowacyjność, dopasowanie jednośladu do swojego stylu jazdy oraz trwałe komponenty – tym właśnie wyróżnia się marka Kona. To producent, który ma kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży kolarskiej. Właśnie dlatego może się pochwalić sporą liczbą modeli rowerów miejskich, MTB i nie tylko.

Ciesz się z każdej podróży z rowerem marki Kona

Pierwsze rowery marki Kona pojawiły się już w 1988 roku i szybko zdobyły sporą popularność. Rzesza fanów doceniała producenta za stosowane rozwiązania technologiczne, które pozwalały na pełną radość z prowadzenia jednośladów przez wiele długich sezonów. Dziś również Kona nie próżnuje w jakości wykonania, wyposażeniu i dobieraniu części rowerowych. Stąd też marka opracowała nowoczesną geometrię ramy oraz możliwość dopasowania takiego rozmiaru, który przełoży się na prawidłową pozycję w trakcie jazdy. Nie da się też ukryć, że producent wciąż zaskakuje swoimi propozycjami, wyznaczając tym samym nowe trendy w branży kolarstwa.

Na uwagę zasługują modele Kona, które powstały z aluminium stopu 7005/6061. Stąd też charakteryzują się dużą wytrzymałością. Jeśli do tego dodamy osprzęt od renomowanych producentów, możemy liczyć na pełen komfort podczas pedałowania i wsparcie na trudniejszych odcinkach.

Rowery Kona – wybierz model dla siebie

Marka Kona swoją ugruntowaną pozycję na rynku amerykańskim zdobyła przede wszystkim dzięki solidnym rowerom MTB. Produkuje zarówno modele turystyczne, jak i XC czy hardtaile jak np. model Lava Dome. Świetnie sprawdzą się na ścieżki leśne, gdzie trzeba pokonać trudniejszy teren i nierówności. Dobre właściwości jezdne i odpowiednio dobrane komponenty przekładają się na komfortowe i płynne prowadzenie jednośladu. Zaawansowane trasy nie będą dla niego wielkim wyzwaniem, bo dobrze poradzi sobie podczas amatorskiej jazdy turystycznej.

 Po bardziej zaawansowane technologicznie serie mogą sięgnąć również miłośnicy downhillu, aby swobodnie pokonywać przeszkody i poruszać się w swoim stylu. Jeśli jednak wolisz krótkie przejażdżki po mieście, nie ma problemu. Kona to producent, który przygotował także modele miejskie, np. Dew Deluxe oraz ze wsparciem elektrycznym, a nawet fat bike jak Kona Wo.