Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Hol rowerowy TOWWHEE E-Bikes (MoTowWhee)

Hol rowerowy TOWWHEE E-Bikes (MoTowWhee)

179 ,99 zł
Ten produkt nie jest już dostępny w naszym sklepie.

Hol rowerowy TOWWHEE E-Bikes (MoTowWhee) - specyfikacja

Informacje

  • Marka TOWWHEE
  • Kolor czarny
  • Wymiary długość: 183 cm (min) / 488 cm (max)

Informacje handlowe

  • Kod produktu DD156802
  • Kod EAN 850022614057

Hol rowerowy TowWhee powstał z myślą o miłośnikach dłuższych przejażdżek w różnym wieku i o różnej kondycji fizycznej. Jest to rodzaj linki holowniczej wykonanej z wyjątkowej jakości wojskowego sznura bungee. Dzięki zastosowaniu takiego materiału produkt jest niezwykle lekki, ponieważ waży zaledwie 140 gramów, i jednocześnie prosty w swojej konstrukcji. Sznur schowany jest wewnątrz specjalnie dobranej, pustej w środku taśmy, takiej, jakiej używa się do wspinaczki. Takie rozwiązanie sprawia, że hol rowerowy mocno się rozciąga i w rezultacie nie powoduje gwałtownych szarpnięć, które mogłyby zakłócić równowagę holowanego pojazdu.

Linka w stanie spoczynku ma długość 1,4 metra i może osiągnąć do 4,57 metra w trakcie jazdy. Hol kurczy się i rozszerza w zależności od odległości między połączonymi nim rowerami, dzięki czemu nie wplątuje się w koła. Ta właściwość czyni go świetnym produktem dla dzieci, ale linka może zostać wykorzystana do ciągnięcia osób w każdym wieku, o ile ich waga nie przekracza 227 kilogramów. Hol najlepiej sprawdza się w połączeniu z zapięciem Quick Loop oraz ze wspinaczkowym karabińczykiem, jednak bez dodatków również dobrze spełnia swoje zadanie.

Ten produkt nie był jeszcze oceniany. Produkty w CentrumRowerowe.pl oceniają tylko nasi klienci po zakupie i przetestowaniu produktu.