Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Klamkomanetka SHIMANO GRX ST-RX400 - specyfikacja

Informacje

Informacje handlowe

 • Kod produktu DD131815
 • Kod EAN 4550170448721
 • Waga produktu 307 g

Klamkomanetka GRX ST-RX400 to prosta i intuicyjna dźwignia Dual Control Level- do sterowania zmiany biegów i obsługi hydraulicznych hamulców tarczowych.

To rozwiązanie bardzo wygodne, umożliwiające rowerzyście niemalże natychmiastową reakcję w zależności od sytuacji. Model doskonale sprawdza się w rowerach gravelowych, gdzie ze względu na jazdę po zróżnicowanym terenie, kontrola nad prędkością oraz zmianą przełożeń musi być na najwyższym poziomie, dlatego klamkomanetka posiada ergonomiczną konstrukcję, zapewniającą doskonały chwyt. Z zewnątrz pokryta została antypoślizgową teksturą, dzięki czemu dłonie nie ześlizgują się, nawet wtedy kiedy są spocone lub zawilgotniałe przez deszcz.

Jakie technologie zastosował japoński producent w modelu GRX ST-RX400? Jedną z nich jest Shimano Index System, czyli indeksowanie dźwigni zmiany przełożeń. Dodatkowo w modelu znajdziemy również Reach Adjust, gwarantującą idealne dopasowanie klamkomanetki nie tylko do rozmiaru dłoni, ale również własnych preferencji.

Klamkomanetka SHIMANO GRX ST-RX400 - opinie

 • Wiesław
  5,0

  Opinia potwierdzona zakupem

  Dobry produkt, polecam.

 • Wiesław
  5,0

  Opinia potwierdzona zakupem

  Dobry produkt.